Öljynvaihto

Missä Imatralla öljynvaihtoon aikaa varaamatta?Nopea ja edullinen.....?
2779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole enään kun tepiksen vastapäätä kaveri lopetti,
mutta toiseksi paras taitaa olla peltolankadulla niskan öljy-piste.

Lähiosoite: Peltolankatu 17-19
Puhelin:(05) 473 4049

Itte oon ainakin sattunu aina sopivaan aikaan ettei ole tarvinna jonotella.

Suosittelen.

Äänestä
  • Mikä kaupparatsu? Ihan imatralainen tollikkahan sinä olet? Outoa sakkia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaupparatsu kirjoitti:

Missä Imatralla öljynvaihtoon aikaa varaamatta?Nopea ja edullinen.....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu