sauna

Ajattelin pinnoittaa kiukaan taustalevyn(lujalevy kiveä)
kuoritiileillä,2 senttiä paksuja.Niin kestääkö ne seinällä,
saneerauslaastia käyttäen.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Riippuu kiukaasta. En laittais hehkuvapintaista.

Äänestä
  • harvian kiukaat ovat maailman turvallisimpia. semmoinen siis niin ei selkä pala

    Äänestä

  • kannattaa harkita siis kirjoitti:

    harvian kiukaat ovat maailman turvallisimpia. semmoinen siis niin ei selkä pala

    Verkkokiukaan paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakenteilla kirjoitti:

Ajattelin pinnoittaa kiukaan taustalevyn(lujalevy kiveä)
kuoritiileillä,2 senttiä paksuja.Niin kestääkö ne seinällä,
saneerauslaastia käyttäen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu