Ensi kertaa kolmisin

Anna 71

Olemme olleet naimisissa jo lähes 15v eikä seksistä ole koskaan ollut puutetta mutta olis niin kiva kokeilla jotain uutta ja tuntea miltä se vieras kulli sisällä tuntuu.

Olimme tavanneet tämän miehen chatin kautta,meitä hieman vanhempi mies joka tuntui luotettavalta ja mukavalta. Olimme jo kauan haaveileet minkälaista olisi niin paljon puhuttu kolmen kimppa. Sopivaa ehdokasta ei vaan ole aina oikein helppo löytää mutta nyt olimme päässeet siihen pisteeseen että tapaaminen oli sovittu ja hotellihuone varattu.

Mitä lähemmäksi päivä tuli sitä enemmän alkoi jännittää ja kun sitten olin pakannut tavaramme ja matkamme alkoi tätä suurta seikkailua kohti olin niin hermostunut että olin jo avata ns. rentoutumispullon autossa jotta pysyisin paikoillani.

Määränpäähän saavuttuamme minulle tuli tekstiviesti että hän on jo tulossa hotelliimme, olin haljeta jännityksestä olisihan se ollut ehkä mukava asettua vähän ja valmistua mutta toisaalta en tiedä auttaisiko se asiaa yhtään.
Emme ehtineet saamaan kenkiä riisuttua kun jo kuului koputus ovelta
-apua nyt se tulee, sanoin ja mieheni meni avaamaan ovea.

Oli jännä katsoa kuinka miehet kättelivät toisiaan ja sitten tuli minun vuoro tervehtiä vierastamme, en tiennyt oikein mitä olisi sopivinta tehdä joten sanoin vaan ujosti terve.

Hetken kuluttua istuimme jo pöydän äärellä kaljapullot avattuina jutellen niitä näitä. Kukaan ei uskaltanut ottaa puheeksi asiaa minkä vuoksi olimme siellä. Tunnelmaan päästyämme minun teki jo kovasti mieli aloittaa mutta en uskaltanut tehdä asialle kuitenkaan mitään joten oli hyvä kun mieheni kysyi tulisinko ulos tupakalle. Voi olla että hän ei myöskään oikein halunnut jättää meitä vielä kahden arvaten mitä sillä välin tapahtuisi. Ulos päästyämme hän sitten kysyi että joko aloitettaisiin.
Sovimme sitten että sisälle huoneeseen päästyämme hän menisi vessaan jona aikana minä tekisin aloitteen.

Minua kuitenkin jännitti tilanne niin paljon että en ehtinyt housujen hieromista pidemmälle kun mieheni tuli jo vessasta. Vähän aikaa tilannetta seuraten hän sanoi että täytyypä tarkastaa toimiiko vaimon tavara tullen viereeni alkaen riisua housujani.
-Aah mikä märkä vittu täältä löytykään, mieheni sanoi kokeituaan jalkoväliäni.
Tässä vaiheessa ei enää jännittänyt vaan aloitin kiihkeän suutelun vieraamme kanssa tunne oli ihana. Oma mies nuollen paljaaksi ajettua vittuani toinen suudellen suulle ja hieroen rintojani.
-Otetaampa tämä paitakin pois, vieraamme sanoi alkaen riisua minua samalla kun availin hänen housun nappeja.
-Tämä ainakin toimii, sanoin nähdessäni ihanan kalun pompahtavan housuista pois. Otetaampa samalla kaikki vaatteet pois.
Huokaisten otin tämän vieraamme kalun suuhuni aina loppuun asti kuunnellen samalla hänen nautinnon ääntä.
-Ihanaa

Tunnelma oli mahtava mieheni halusi jo kohta kokeilla miten kalu uppoaa märkäään vakooni joten kännyin sohvalla niin että hän pääsi takaapäin sisälleni samalla imien toisen kivikovaa kullia.
-Vaihdetaanko paikkoja, mieheni kysyi hetken kuluttua, niin saat sinäkin kokeilla kuinka ihana vittu vaimolla on.
Sitten alkoi oikea rynkytys kun sain vierasta kullia sisääni oikein kunnolla ja samalla mieheni piti hiuksistani kiinni ja työnsi kaluaan suuhuni.Jatkoimme tätä hetken kunnes miehet olivat jo valmiita tulemaan.Miehet vaihtoivat paikkoja pienen tauon saamiseksi mutta kauaa en enää ehtinyt suihin vieraalta ottaa kun tiesin että kohta tulee.
- Hei mene tuolille istumaan niin saat kunnon mällit päälles, mieheni käski ja tein työtä käskettyä.
Aah ihana tunne, kaksi miestä edessäni kaksi kullia kasvojeni edessä valmiina ruiskuttamaan päälleni. Hetken otettuani vuorotellen miehiltä suihin tunsin ensimmäisen kuuman suihkun lentävän rinnoilleni.
-Mahtavaa, huusin lisää samanlaista ja eipä kauaakaan kun tunsin toisen ihanan kuuman suihkun lentävän päälleni.
Olin yltä pältä aivan valkoisessa lämpimässä spermassa jota sitten himoiten hieroin itseeni. Se oli mahtava tunne.
- No niin nyt on sinun vuoro nauttia,miehet sanoivat kuin yhdestä suusta.
Sitten alkoi elämäni mahtavin pano mutta siittä kerron joskus toiste enemmän jos tästä ensimmäisestä pidetään eli kertokaa jos haluatte kuulla.

4

16725

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mies

      Jatka vaan haluan lukea jatkonkin.

      • sinililja

        Odotan malttamattomana jatkoa :)

        Jään odottamaan!


    • minä vaan

      ihanaa minun pilluni ainakin tykkäsi. Kiitti vinkistä.

    • seisoo

      ilta menikin jo aika ikävissä merkeissä, mutta tämän viestin nähtyäni kikkelini on jo osoittanut kohti kattoa. jos teidän juttelut jatkuu tuolla tavalla niin saammepa uutta kuorrutusta!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      120
      3493
    2. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      220
      2507
    3. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      214
      1935
    4. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      49
      1782
    5. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      52
      1157
    6. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      67
      967
    7. Miltä tuntuu kun

      On asioita joita ei rahalla voi ostaa?
      Ikävä
      109
      879
    8. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      18
      835
    9. Koulussa puukotus

      Tapuli kaupungissa, ollaanhan me maailman onnellisin kansa. Voi puhäjysäys.. millä mittarilla onnellisuus on mitattu,, p
      Helsinki
      25
      786
    10. Ensimmäinen kuukausi palkatatta

      Siis ei jumankauta näitä kokoomuksen ehdoituksia. Nytkin joku Otto Meri ehdoittaa, että ensimmäinen kuukausi pitäisi ty
      Kansallinen Kokoomus
      68
      733
    Aihe