näkyykö vessa

näkyykö vessa ja suihku 24/7/365/366 1x4v (karkausvuosi)
3431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pissa ja kakka kuvat on poissa?


kait siellä on kuolleita kulmiakin, kun viime vuonna andreas kävi runkkimassa jossain?

niko runkkas peiton alla .

Äänestä

ja ainakin minnan ja danan pytyllä käynti näytettiin ihan roisisti.

wc-istuinhan sijaitsee nykysin kylppärissä, mut silti toivos ehkä ettei tarttee näyttää.

danakin kävi isommalla tarpeella ja näki kuinka hän pyyhki monet kerrat ja tietenkin katto aina paperiin et jäikö mitä!

Äänestä
  • Minusta ei ole hyvä, että joukossa on homoja. Tosin se on Helsingissä muotia nyt. Liekkö siellä enää tavallisia lainkaan?

    Homo tv:ssä alkaa säälittää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

näkyykö vessa ja suihku 24/7/365/366 1x4v (karkausvuosi)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu