tässä linkki

http://www.p2p4u.net/watch-live-sports.php?id=4610&link=1

enkkulaiset sanoo että kimi on suosikki? oho ?? kuutiopää sanoo että killä on parhaat mahikset, oho. goldhard
7186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

oho..

Äänestä

tosi hyvä linkki ku menee kiinni ku kattoo pari min..vittu jee

Äänestä

oikea linkki eikä mitään tuollaista josta näkee 1min verran ja sitten katkeaa.

Äänestä


  • woihan mahdoton kirjoitti:

    Vitun hyvä kuva.

    ei kannata maksaa maxille, paskat selostajat =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


täältä näkyy kirjoitti:

http://www.p2p4u.net/watch-live-sports.php?id=4610&link=1

enkkulaiset sanoo että kimi on suosikki? oho ?? kuutiopää sanoo että killä on parhaat mahikset, oho. goldhard

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu