Nokia 6303

Tavallinen s4o kännykkä,niin tarvitseeko mitään virustorjuntaohjelmaa Wappia käyttäissä esim.pankkiasijoihin ja lehtinlukuun yms.
1452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En kyllä usko että tarvii virusohjelmia vaikka wapissa käykin. Kun ei se ole edes älypuhelin ja eihän noihin s40 puhelimiin taida edes olla mitään virustorjuntaohjelmia. S60 puhelimiin kyllä löytyy virusohjelmat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön.. kirjoitti:

Tavallinen s4o kännykkä,niin tarvitseeko mitään virustorjuntaohjelmaa Wappia käyttäissä esim.pankkiasijoihin ja lehtinlukuun yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu