Apuva,mä oon haamumaassa(PUNANEN HAAMU)millon tiiän et se haamu muka pistää pään alaspäin ,että voisin hakee sen taulun,oon ampunu sitä örkkii vaikka kuin ja en saa napattuu sitä tauluu.Kiitos etukäteen jos joku neuvois.
t.raider 6
ei ymmärrä!!!
4297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sitä pitää ampua ihan järjettömän kauan. Ammut vain niin pitkään että se painaa päänsä alas, vaikka tuntuisi ikuisuudelta. Ja sitten haet sen maalauksen NOPEASTI!
Tulilintu!
Huomaako sen mistä,millon se laittaa sen pään alaspäin?nimittäin oon ampunu sitä aivan mielettömästi.En oo huomannu muuta kun sen ,et se menee välillä semmoseen sumuun,muuta havaintoo ei oo.
Noin 20 kutia muuistaakseni ja se pysähtyy muutamaksi sekunnuksi, joten aikaa ei ole paljon
En tiedä pään alas laskemista. Kun ampuu tarpeeksi haamu pysähtyy hetkiseksi jonka aikana patsaalta on otettava tavara. Ps. Olethan vastatusten patsaan kanssa jossa on valo.