Morjens. Miten saan tietoon misssä vankilassa kaveri istuu? ois suru-ilmotus ilmotettavana.
morjens
tietämätön...
14351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Jätä soittopyyntöjä vankiloihin. Vartijat tai vankeinhoitoesimiehet toimittavat kyllä perille. Näin muuten käy helposti selville mistä ukot löytyvät jos epäilyttää missä henkilöt ovat.
/noi tietää kyllä asiat ja ne kyselevät, myös itseltään.kysymys vois olla paremminkin, missä sulo.s asuu, sillä kuten olette huomanneet, hän ei ole kommentoinut, kertaakaan, seriffin lähdön jälkeen.LIEKKÖ ollut seriffi itse, kun otti niin koville, että kuvakin läksi profiilista, niinkuin eräs kirjoittaja täällä ilmoitti kuvallaan esiintyen.Ei ole vaikeeaa, yhdistellä, eri asioita, ja sen jälkeen tänne palstalle hyökkäsi, scamhunter&anzzy-muumi-läppäri=mikä on yksi ja sama henkilö. hän oli ainakin 2003 silloisella turun läänin vankilassa, matkaselli osastolla availi ovia. imelän näköinen tyyppi. muistelkaapa sulo.s kuvaa. siinä kaksi saman laista paska kasaa, mutta eri paketissa.
Sinä raukka et ole ikinä ollut turun läänin vankilassa. Täysin lapinäkyvää nuo sinun valehtelusi.
anzzy = pelkästään minä, vaikka salasanani hakkeroitiinkin välillä
scamhunter= minun rekisteröimä, mutta sen takana on useampi scam cop poliisi
muumi-läppäri=pikkupojalle minun opetutarkoituksella rekisteröimä, mutta nyt hakkerin pilaama nikki.
Muita nikkejä minulla EI OLE
ENKÄ EDES ALENTUISI PAMPUKSI
EIKÄ MINUN OLE TARVIS TODISTELLA PUSKILLE, MISSÄ OLIN A.D 2003
EHKÄ SEKIN KUULUSTELU PÖYTÄKIRJOISTA NÄKYY SAMALLA, KUN SINUKIN NIMESI
//kyllä naamasi hyvin tunnistin. Itsekkö laitoit sen tänne?
//MITÄHÄN ANZZU PIKKUPOJILLE OPETTAA?(ET KAI OLE NIITÄ MIEHIÄ?
Opetus käyttöön oikein.
Liikkeellä.........vain yhdessä oli aito nikki-Joku nosti sen elokuulta
Siis monte naukui anzzy nikin banniin jo 2vuotta sitten--galleria siinä jäissä on ei nikki.
Ylläpito vaatii minua poistamaan mmonen numroisia monteja ja artigas24 brujon törkyilyt
nehään ovat kaikki R Meronedn monte se nikki on varastettu jo monta kertaa, samoin scamhunter,
jonka tarkoitus on etsiä nigerialaisia §419 nettihuijareita.Niitäkään ei raportoida minkään maan poliisiviranomaisille, scam-spam filttereitä varten ja net cop porukkaa on PALJON, kun varsinainen poliisi ei niille mitään mahda.----oudosti monte yrittää estää sitä toimintaa---banaanimaastahan
monte itsekin on--suomalaisia siinä on jokunen...hellentailainen Nigeriassahan helluntalaisuus on yleisintä koko maailmassa muslieja vastaa sotimassa sadoista miljardeista dollareista öljystä ja huijauksista. Ei siis ole intressinä suomalaisten näpistelijöiden vasikoinnista. Jo huijarit aiheuttavat
noin 130 miljardin= 3kertaa Suomen BKT--vahingot.
Mitä treenehin tulee--------aina seuroissa on junnuja, siitäkin syystä, että liikunta toimi maksaa niistä
anzzyn treenit ovat junnuille ilmaisia ja tarkoitus on tehdä rikkinäisten perhaitten lapsista MIEHIÄ JA NAISIA, etteivät sekaannu pilleristiporukan mukana ammattimattoman luuserin linnakierteeseen narkkarina---vankien pohjasakkaan, jonka kyttä saa lahjomalla pari pamia vasikoimaan "normaalit ihmiset", joita suurinn osa vangeista ON
Työnantajaltaja varasteteleva ei edes itse huomaa olevansa rikollisia, vaikka on jo omakotitalon rakentanut varastetulla materiaaleilla.
Melkoinen KUKKAHATTU on. jos junioriurheiluakin pervona pitää
olin korroosiomaalaus töitä tekemässä, joten puutaloon ei hirveesti korroosio maaleilla mitään tee ja jos olis tehnytkin niin naapuri oli työnantajani ja hyvä tuttuni jolta ihan kysymällä sai maalia jos esim auton laittoon tarvitsin.
sanoppa anzzy kuinka joku voi tulla bannatuksi syyttä? sanot et 2 vuotta sitten?onko anzzy nikki edes niin vanha. muistan kyllä kun kirjoitit mulle miten anzzy nikille sait bannin, soitit ylläpidolle ja aloi räyhäämään sille ylläpidon naiselle jostain ja sait ikisen bannin jonka jotenkin pystyt kiertämään.
mut se että täällä kirjoittelet anzzyna edellen kyllä kertoo karua kieltä kuka on se suurin häirikkö.
http://keskustelu.suomi24.fi/allposting/anzzy
tuolta seuraamalla kuka tahansa voi käydä katsomassa kuinka monella palstalla olet häiriköinyt anzzyna ja sullahan on muitakin nikkejä joita käytät häiriköimiseen ja usein vielä teet puskana niitä hyökkäyksiäs ja muka sitten tuut apuun ku joku puska on sun kaveries kimpussa.
muistatko kun kesällä puhelimessa kerroit miten kivaa välillä oli muakin ärsytellä pusksta kun minä en sitä tajua, joo minä muistan kyllä ja tiedän että täälläkin samaa harrastat.
kun teet jonkun sekopää aloituksen rekattuna, niin seuraavana päivänä rikut kuinka sun salasanas on taas kaapattu, outoo vaan että olet ainoa jonka salasanat napataan kukaan muu ei ole hädissään pistämässä sekoilujaan humanoidien piikkiin kuten sinä.
sun touhus tulee aikanaan selviämään hyvinkin monelle ja uskon et sulla silloin hiki lentää.
oot kuin asteriksissa ja obeliksissa se riidankylväjä, saat palstat sekaisin olemalla muka ystävä ja auttaja, mut todellisuudessa sun pyrkimykset on vain saada ihmiset toistensa kurkkuihin kiinni ja itse sivusta naureskelet.
mut muista anzzy tuo sun leikkis paljastuu vielä ja uskon että silloin tulet olemaan hyvin vihattu henkilö.
VAIKKA YLLYTMONTESTAIN SINULLA ON VARMAAN KOKEMUSTAKINI VASIKOINTIIN MUT MUT
JOKU MUU ON TEHNYT MONTESTA------
EHKÄ JOUDUTAAN TILANPUUTTEESTA TEKEMÄÄN OIKEI KESKITYLEIRI HIHHUKEILLE
sULOLAISIA ON PAAAAAAAAAAAAAALJON
EIVÄT MAHDU LISKOLLE KAIKKI
hmm "pystyt bannattuna kirjottamaan jotenkin" ainahan minä pystyn
MUTTA MISTÄ OLETAT,ETTÄ OLEN BANNATTU? MISSÄ NIIN LUKEE? OLETKO PYYTÄNYT BANNIA?
MENIT TAAS PUSSIIN ROTTA
http://keskustelu.suomi24.fi/listmessage/8604604/40854518
salasanako?
siis täältä kysyy jotain asiaa ni ylä-asteen asteen finni-poskisiset tissi-posket eksyy heti aiheesta ja luulevat olevan kauheita `linna-ruunia`ku on varastanu jonkun vitun nakki-paketin kioskilta!! voi vitun kuori-ämpärit!!!
Lueskelin, aikani kuluksi näitä viesti ketjuja ja olen huomannut, että palstalla on aikalailla tulehtunut ilmapiiri.
Olen vasta, uusi kirjoittaja, niin en voi tietenkään tietää,mistä se johtuu?
Mutta otetaan poijaat vähän rauhallisemmin.Maatalous hommissakin on välillä kiireitä, mutta hosumalla ei tule, kuin viallisia lapsia, jos nyt niitäkin.Itselläni ei ole, enkä haluakkaan. Otetaan nyt vähän rauhalisemin..T. Sulo.