Tarvitsisin uudet renkaat Honda CBR600F -moottoripyörään.
Renkaat edessä: 120/70ZR17 58W tai 120/70ZR17 M/C 58W
Renkaat takana: 180/55ZR17 73W tai 180/55ZR17 M/C 73W
Mistä renkaita kannattaisi lähteä etsimään? Merkkejä ja malleja tuntuu olevan myös useita, joten mikä olisi paras edullinen rengas?
Kiitoksia etukäteen avusta!
Mistä ja mitkä uudet renkaat?
5
1220
Vastaukset
- vfr 800
Kaikki suuret merkit varmasti hyviä, ei käytännössä suuria eroja normikäytössä. Metzeler on ainakin ollut kestävä valinta. Michelinin pilot road tosi hyvä ajaa...menee lähi liikkeeseen ja kysy lisää. Ei kannata tehdä valinnasta liian vaikeeta.
- CR250
http://www.rengas-online.com esimerkiksi toimittaa renkaat kotio...
- halvempaa
http://www.mynetmoto.com/ tuolla paljon valinnan varaa ja halpaa on. Viikossa tuli mulle renkaat ja paistoleimat oli tältä vuodelta.
- hooonda
michelin pilot power ct2 ja pilot road 2
bridgestone bt016
kaikki renkaat moniseoskumeja.
muitakin löytyy 0415474672
sarjan hinnat 280-300egee vv hki - jarno6
Mää oon hankkinut niin kotiloon ku motskariin täältä, hyvin pelaa ja tuoretta tavaraa, usein saanut vielä hiukan alennusta kun on laitellut s.postia, tosin halvin tuo taitaa olla mp renkaissa tällä hetkellä.. 6 päivässä tuli renkaat himaan . voin suositella
http://www.biketema.fi/renkaat-auto-c-334.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1173113Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk602789Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352172Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1012091Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1251940Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva441931Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.91107Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas67974Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville11908Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77880