Vectra -94 2.0i Flekti ei toimi

Flekti ei lähde automaattiseti päälle, joutuu käyttämään manuaalisesti nappia.
Elikkäs flektin tunnistin on vaihdettu jäähdyttäjään. Flekti on tällä hetkellä napista toimiva. Missä voisi olla vika?
1534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin kun auton lyö käyntiin niin flekti pyörii kokoajan, lämpötilasta huolimatta. Kaverilla sellanen ongelma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Maybe- kirjoitti:

Flekti ei lähde automaattiseti päälle, joutuu käyttämään manuaalisesti nappia.
Elikkäs flektin tunnistin on vaihdettu jäähdyttäjään. Flekti on tällä hetkellä napista toimiva. Missä voisi olla vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu