Ragnar ei osaa kuoria perunoita

siis osaako noi mitään muutakaan???
3162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

panna perseeseen kundeja

Äänestä

kyllä poikia osaa perseeseen panna ja kullia imeä !!

Äänestä

Homot ovat eräänlaisia sekundanaisia, jotka jäljittelevät naisia, mutta joilta ei kuitenkaan luonnistu naisilta sujuvat hommat. Sama on rekkalesbojen kanssa, jotka ovat sekundamiehiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyksksksk kirjoitti:

siis osaako noi mitään muutakaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu