missä olet!!!!!!!!!!
jättäisit jotain merkkiä edes itsestäsi!!!
jättäisit jotain merkkiä edes itsestäsi!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No tällä hetkellä ainakin olen sovittuun aikaan sovitussa paikassa, ja sähköpostiakin kirjoitin sinulle eilen. Toivottavasti kaikki on kunnossa sulla.
ei todellakaan ole kaikki kunnossa...
pistäisitkö jonkun ajan kohdan mikä sulle sopisi niin keskusteltaisiin...vai haluatko?sory kun en ollut keskiviikkona paikalla!!!!
Kun päivät kuluivat, lakkasin seuraamasta tätä ilmoitustaulua ja seurasin enää vain (yhä uudelleen tyhjää) sähköpostilaatikkoani. En tiedä, mikä sai minut tänään vilkaisemaan tännekin. Viikonloppuna olin koneen ääressä vain kerran.
Kirjoita hyvänen aika sähköpostia ja ehdota tapaamisaika! Pystyn tällä viikolla järkkäämään aikaa useimpina iltoina tai vaikka öinä.
Olen odottanut sähköpostia. Melkein unohdin jo tämän ilmoitustaulun, kun ei sinusta viime viikolla kuulunut moneen päivään mitään.
Kirjoita ja ehdota jotakin ilta-aikaa. Myöhäinenkin käy.
moi.mun tietokoneen emolevy meni rikki ja just tänään saatin kuntoon ku ei ollu rahaa ostaa uusia juttuja mitä ne ny ikänä onkaan.olen tämän illan ja huomisen illan ja sit seuraavan kerran perjantaina ja oikeestaan koko pääsiäsen!!siis olis tosi kiva jutustella taas!!yritin lähetellä mut ei näköjään ole tullut mitään!!en mä tätä osaa käyttää!
Kas vain! Olen just nyt hirmuisen väsynyt... Koluan tänään kahdeksan maissa Suomi24:n ja Jippiin chatit läpi, toivottavasti törmätään.
moik.olet lähellä...siis sama paikka kait missä viimeksi oltiin!!!
Täällä on vähän teknisiä ongelmia... Pääsen kyllä ainakin pian, etsiskelen sua...
heips!voi olla että en kerkeä klo 12:00.jos en niin sit 14:00 tai jätä uusi aika mikä sulle kävis!
"pusuja"
apua...olen nyt täällä mutta sua ei enään näy!!!!!
voitko ikänä antaa anteeksi?:(
olen kuulolla koko illan!!!
etsii...odottaa...
et varmaankaa sit pääse koneelle...
no odotan......
ethän suuttunut..