Pervo big brother

Hyvät naurut sai Minnan avoimesta avautumisesta päiväkirjahuoneessa yöstään Esa J:n kanssa . Big Brother: Tuntuiko se hyvälle? :D:D Lol.
1266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä nyt säälittää Esa J. Voin olla varma, ettei hän mene selittelemään seksikokemuksiaan kameroiden eteen. Ei kai toi Minna nyt niin tolvana voi olla, ettei tajua, että kaikki, minkä päästät suustasi isonveikan pakeilla, menee nauhalle ja saatetaan esittää televisiossa.

Sääliksi käy Esa J:tä, mihin onkaan näppinsä pistänyt. Ja vielä näin varhaisessa vaiheessa kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haha---- kirjoitti:

Hyvät naurut sai Minnan avoimesta avautumisesta päiväkirjahuoneessa yöstään Esa J:n kanssa . Big Brother: Tuntuiko se hyvälle? :D:D Lol.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu