Mies sai onnenkantamoisena tilaisuuden ajaa tehdastallin pyörällä eikä ole pärjännyt sen paremmin kuin satellittitallin ajokilla. Tähän voidaan lopettaa Kallion MM-haaveet missään luokassa.
Kallion taso
2
756
Vastaukset
- -mmm-
Aikoinaan tuli formuloihin sellainen lahjakkuus, kun Jensson Button. Heti alkuun hänet laitettiin senaikaiseen ykköstalliin Wiljamsiin, mutta miten kävikään... Eipä Jensson täyttänytkään häneen asetettuja hurjia odotuksia, vaikka kalusto oli huippua! Nyt kasvettua korkoa useamman vuoden ns. rupulitalleissa hänestä on tänävuonna todennäköisesti tulossa mailmanmestari F-1.iin!! Joten hyvät ihmiset: älkää tehkö liian nopeita johtopäätöksiä, vaan malttakaa ja odottakaa. Eihän tänäänkään ero kärkeen ollur, kuin 1,3 s......
- tramal19
annetaan Kalliolle nyt mahdollisuus näyttää??? on aivan liian aikaista ruveta arvailemaan?? täytyy muistaa että sellaiset mestarit kuin Nicky ja Melandri eivät ole saaneet aikaan juuri mitään koska Ducati on eriskummallinen ajaa!! Se että se sopii Stonerille ei selitä kaikkea!!(vai miten kävi Kovalaisen huippu auto ja ei mihinkääm,paitsi valleihin,ja on varmaan hyvä kuljettaja) jos nyt jostain syystä ei mika tälläkään kaudella saa hyviä tuloksia aikaan niin arvostellaan sitte.( pramacilla on kohtuulista vartoilla sijoja 6-10 sillä tallin kalustolla ei koputeta kolmen porukkaan jollei ole sitte flaxi et muita joutuu keskeyttämään!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15820131Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant438400Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va546127SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1765752Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot284785Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124467HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.754383Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm764171"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071603