pizzaa

Kysyisin,moneenko se uusi pitzeria on arkisin auki? Tulen illalla Jkl:stä Jämsään ja olisin halunnut syödä pitzan,mutta en tiedä ehdinkö???
4402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On sinulla huolet. Vai onko tarkoitus mainostaa uutta pitseriaa. Toivottavasti et kuitenkaan kuole nälkään, jos ovet on lukossa. On täällä monta paikkaa, jotka ovat ympäri vuorokauden auki.

Äänestä

Kyllä Jämsästä yölläkin pitsaa saa. Et täällä nälkään kuole.

Äänestä

juu mee kuule lounasaikaan sinne niin ei oo ruuhkaa ja kaikki pöydät on vapaina

Äänestä
  • Kuka pässinpää täällä nostelee viime vuotisia pizzoja uudelleen esiin! No, kas! Siinäpä vasta kysymys! Tiputteleeko sullakin vessanpytty vai mistä oikein on kyse?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

Kysyisin,moneenko se uusi pitzeria on arkisin auki? Tulen illalla Jkl:stä Jämsään ja olisin halunnut syödä pitzan,mutta en tiedä ehdinkö???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu