Bee Bee

Voisiko romani mennä mukaan Big brotheriin?
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tässäpä tää on nähty. Ohjelma on tosijaan hyvä läpileikkaus koko kaajeitten elämästä. Hävetti että sinne meni uskovainen nainen, helluntalainen. Ja viinipullon saatuaan julisti että itse ei juo, mutta vie jollekkin viemisenä. Näinkö alas on helluntalainen mennyt??? Vie viinaa jollekkin muulle. Mitäs jos sattuu oleen entinen alkoholisti, uskoon tullut ja ratkee sen tähden juomaan. Ei ei ei. Viina kaadetaan wc:stä alas. Tyhmä ohjelma ja joutais lopettaa. Katsoin vain yhden jakson senkin lopetin kun ei ole mitään järkeä eikä tolkkua. Tuleehan monelta muulta kanavalta parempaa. Onneksi ei ole pakko katsoa. Se ei ole uskovaisen ihmisen ohjelmaa.

Äänestä
  • no minäpä taidan siten olla uskovainen, kun en ole katsonut en katso Bb....;)

    Äänestä

Mahtaakohan tämä Suomen BB näkyä Sveittissä ?

Äänestä
  • Kyllä se näkkyy Mtv3 katsomon kautta.

    Äänestä

  • no harkitten kuitenki.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


halleberri kirjoitti:

Voisiko romani mennä mukaan Big brotheriin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu