Onko tosiaan niin, että FIFAssa jos aloitan kaverin kanssa liigan (molemmilla omat joukkueet), niin ei voida pelata liigaa niin, että aina kun on minun peli --> kaveri pelaa minun vastustajajoukkueella ja päinvastoin. Onko siis ainut mahdollisuus pelata tietokonetta vastaan? Jos näin on ja on vielä FIFA 10:ssäkin niin tulee kyllä jo senkin takia PES hankittua.
Itse en löytänyt mistään settingeistä mitään infoa onko mahdollista. Peli on siis PS3.
Kiitos vastauksista!
FIFA 09 (10)
--JDL--
1
369
Vastaukset
- se kun
missään ei ole tietoa siitä että onko pc:n fifa 10:stä karsittu be a prota niin paljon kuin fifa 09:stä.
olisi kiva pelata koneellakin kunnon be a prota, siis niin että voi/pitää aloittaa alasarjoista ja sieltä nouset ylöspäin.
jos tiedät asiasta, vastaa
KIITOS
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko852380- 431970
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!841772- 821590
- 491280
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon261264- 771221
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai461218- 481118
- 591111