Kenkää tuli

Jo yhdelle kuvaajalle bb:a.Hyvä hyvä!On jo nimien keräys ohjelman lopettamiselle ja uskon et läpi se menee.Sairaiden tyrkkyjen näyttämistä sairaille kyttääjille.Hyi helvetti!
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katoin pari kertaa BB:tä, mulla tuli niin huono olo, että en voinut enää katsoa sitä, seuraavanakin päivänä mietin, että onko toi oikeesti ihan totta.

Äänestä

menee läpi et ohjelma lopettais,on niin paljon 24.7 tilaajia ettei ohjelmaa voi lopettaa sen takia. Muutenhan kuluttajat vaatisivat rahojaan takaisin ja se tuottaisi niin paljon tappiota rahallisesti ettei toivookaan ohjelman lopettamisesta. tietty muut kulut mihin sub sponsorit on satsannu. Se että kuvaaja joka päästi luvatonta materiaalia läpi ja sai potkut,ei riipu mitenkään ohjelman loppumiseen ainoastaan tämä kuvaaja sai kenkää,koska ei noudattanut sääntöjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Psyk.E.L kirjoitti:

Jo yhdelle kuvaajalle bb:a.Hyvä hyvä!On jo nimien keräys ohjelman lopettamiselle ja uskon et läpi se menee.Sairaiden tyrkkyjen näyttämistä sairaille kyttääjille.Hyi helvetti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu