Tämänpääivänen BB

Eli tänään kun se Jelena tuli ulos talosta, niin siinä sen vieressä oli semmoinen sinihupparinen poika.
Ilmeisesti, joku Jelenan tuttu. Tunteeko kukaan?

Kysyn vaan, kun se oli suloinen
3255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

osa mustalaissukua paikalla. selittyi samalla se laiskuuskin. hiton hyvä homma kun päästiin tuosta eroon...

Äänestä

KUKA HELVETTI SITÄ PASKAOHJELMAA SEURAA!!
IHMISET SIINÄ ON 30 VUOTIAITA JA KAIKKI KÄYTTÄYTYY KUIN 13 VUOTIAAT!! NYT HEI SIIS HALOO VITTU!!!

Äänestä
  • Perheestäni sitä katsotaan joskus, yleensä silloin kun joku tippuu.
    Tulin juuri suihkusta ja en saanut silmiäni irti siitä ylisöpöstä pojasta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI liity BB:n kirjoitti:

Eli tänään kun se Jelena tuli ulos talosta, niin siinä sen vieressä oli semmoinen sinihupparinen poika.
Ilmeisesti, joku Jelenan tuttu. Tunteeko kukaan?

Kysyn vaan, kun se oli suloinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu