kylppärikalusteita mittatilauksena?

Onko Forssassa tai lähistöllä firmaa josta saisi kylpyhuonekalusteita teetettyä mittatilauksena?
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://www.jokkis-keittiot.fi/

itte en ole tilannut kun olen viimeisen päälle nuuka, mutta kai yli kymmenen tuttavaa ja naapuria on tilaillut, samoin meidän työpaikalle tilattiin sieltä,
ja firma on aivan luotettava, senkin tiedän.


(minä ostin silloin kun Renlund oli konkurssin partaalla, 1987-1988 tein rempat,
halvalla sain ja kaikesta ei edes laskuja tullut.

Äänestä
  • kylppäriin kannattaa valita yläkaappiin aitopuiset, kevyet, ovet ettei ainakaan kovia teräväreunaisia lastulevyovia,

    nääs jos on yläkaapin ovi auki ja kumartelee, teräväreunainen aiheuttaa usein sairaalareissun,
    ollaan nähty.

    nuuka ollaan, mut ovissa ei säästety

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakentajareiska kirjoitti:

Onko Forssassa tai lähistöllä firmaa josta saisi kylpyhuonekalusteita teetettyä mittatilauksena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu