Pelasin VI -tasolla joukkueellani ja tässä kesän mennessä lomat ja työ veivät kaiken ajan. Menin sitten ostamaan muutaman jumalaisen pelaajaan ajatellen saavani ne myytyä voitolla. Kuinka ollakaan, palkka pelotti muitakin ja näin jäivät myymättä. Talous miinukselle ja aika ehti loppua kesken.
Sinne meni meidän pojat, 2005 asti tahkottu välillä enemmän, välillä vähemmän. Tuntuu aika pahalta kun muistaa pelaajien nimiäkin vielä vuosien takaa.
Liekö botiksi sitten muuttumassa ja valuu aikojen saatossa ysidivariin.
Varokaa konkurssia, ei tässä nyt oikein mieli tee aloittaa alusta kaikenmaailman lisenssejä hommaamaan ja tähden miehillä pelaamaan.
Niin ja älkää hyvänen aika menkö ostamaan jumalaisia, kyllä onni potkaisee välillä et saa myytyä 600000 ja ite maksoi 15000 plus palkka, mut sit kun jääkin myymättä ja parit palkat putkeen... jaiks.
Joukkue meni..
76iu67uj
1
597
Vastaukset
- Naurava Nauraja
Mikset erottanu niitä?
Toope
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1921321Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221138- 48864
- 70860
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50745- 53702
- 33692
- 60689
- 52657