Kiitos kun jaksoit tehdä niin paljon hyviä elokuvia.
Kiitos kun saan ylpeänä kertoa sinun olevan lempinäyttelijäni edelleen.
Kiitos kun saan näyttää tekemiäsi elokuvia lapsilleni ja kertoa heille siten kuinka hyvä näyttelijä olet.
Lepää rauhassa, olet sen ansainnut.
Ei enää kipuja.
Kiitos Patrick!
3
389
Vastaukset
- ikuinen Patrick fani :(
Olen kanssasi täysin samaa mieltä. Patrick on minunkin lempinäyttelijä edelleen. Itselläni on murrosikäiset tytöt ja hekin pitivät todella dirty dancing elokuvasta. Itse katsoin taas sen eilen illalla ja kun alkoi soida kappale She´s like the wind niin tuli ihan kyyneleet silmiin. Kuuntelen kappaletta nytkin ja se todella herkistää ja muistuttaa Patricista.
- AKK-85
käyppä etsimässä youtubesta pätkä jossa Patrick tanssii yhdessä vaimonsa kanssa, Whitney Houstonin musiikin tahtiin, se on ehkä kaikkien aikojen liikuttavin pätkä jossa Patrick esiintyy.. He olivat täydellinen aviopari, siihen pitää itsekin tässä pyrkiä.
- 234234
AKK-85 kirjoitti:
käyppä etsimässä youtubesta pätkä jossa Patrick tanssii yhdessä vaimonsa kanssa, Whitney Houstonin musiikin tahtiin, se on ehkä kaikkien aikojen liikuttavin pätkä jossa Patrick esiintyy.. He olivat täydellinen aviopari, siihen pitää itsekin tässä pyrkiä.
Sellaista pariskuntaa ei ole kuin täydellinen pariskunta, vaikka ymmärränkin että se on vain sanonta. Kun ei ole täydellistä ihmistä niin ei voi olla täydellistä pariakaan, mutta hyvin voi silti mennä.
Patrick oli alkoholisti, joten ei mieskään ollut täydellinen. Ja epäilen ettei ollut 100% uskollinen koko avioliiton aikana, sen verran naisihailijoita piisasi. Ja Patrick on tehnyt joitakin haastatteluita joissa katuu joitain asioita uransa aikana, esim. egoistisuuttaan jne, joten ne teot mysteereiksi.. Mutta liitto kesti, yhtä kaikki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812416- 1831994
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1731841Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1211671Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311585- 1181449
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711185Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1751179Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771133Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,601090