Perhanan huonoo säkää

"nyt jää ajot ajamatta"

Vittu moron vaan ja heippa tulin kysymään tänne nyt sitten kun asensin uuden wuntsikan scaniaani ja siittä repes se helvetin kumi lenkki. Kuis korjataan?

5

614

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täältä,

      apua

    • yrityst,-

      Ois pikkaaseen miehekästä kerttoo likoille et työskentelet näinkin miehisel alal? Sais värkätä hytin sisustuksia,ostella mikroja,kaffeenkeittimiä,televisiot asennella ja muut semmost! Aina se seittemästä neljään duunarin hommat voittaa? Oikeen pääset mieste hommiin niin kuminauha on korjattu suit sait.
      (tytön vois ottaa petille mukaan reissulle!?) Alako tuntuun muut hommat noloilta.

    • KA-lervo

      MORIJJ-JENSHTTAAAAAAH!!! SE ON MORRON se on KA-lervolainen täsä ja voen kertua jotta eipä ole tuokkaan paha korraila jonsset teipillä saa nii laitappa paperiliittimellä se uuen kiiltävä wunttikka hytän kattoon kiinne, niin. eläkä missään tappauksesa heitä sitä pihalle, hittolainen. voe tokkiinsa.....!!!! ELÄ ELÄ HELE-KUTTISA HEITÄ SITÄ WUNTERII PIHALLE SAATANA SEON KA-LERTSIKKA TÄSÄ JA, MORIJJENTHAAAAAH!!!!!!!!!

      SE ON M O R I J E N S H T A A A A H H !!!!!!!!!!!

      • ne nuoret...

        BMV merkkinen,vanhahko naurettavilla levityksillä varustettuna,huitoi apua rekoilta just noitten wundereitten takia! Minä siitä kaverin kanssa rekoilla pysähteleen ku se auto tukki koko tien!
        No siinä korjattiin sen wunderi nippu (ei edes rekkapiireissä nähty samanlaista kun täl märkäkorvalla: 27 kpl!!!)
        No siinä kun naureskeltiin nykynuorison uusavuttomuutta,huomattiin että lurjus oli kadonnu johankain? Nuori morsion istu vain vänkärin penkillä suu mutrussa? Aikamme kierreltiin rekkaamme,niin sieltähän tuo löyty digikameran kanssa kuvaamasta ja ääniä nauhottamasta! Nääs syksypimeässä oli ihan kivan näkösii nää ajoneuvomme satojen äärivalojen kera! Poika siitä vähän punastu kun yllätettiin ja teinityttökaveria kun haastateltiin,paljastui tuimalle ilmeelle syy : Tämä lurjus on harrastanut kauemmin aikaa jo tämmöistä rekkojen pysäyttelyä? Tyttö kuulemma kyllästynyt tähän touhuun,kun aika iltaisin menee aina tienvarsilla rekkoja ihmetellessä.

        Että kaikkeen sitä tässä työssä törmää


      • huoh,

        Kätevän kuulosta ajatusten vaihtoa itsensä kanssa? Eämä on.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      328
      7121
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      71
      4338
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3165
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2967
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1952
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      149
      1800
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      212
      1746
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1577
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1548
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1438
    Aihe