moi

mulla on uus harri potter
6307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

no waaau... xP

Äänestä

Katoppa mikä yhteen sattuma..Niin mullakin....Ja mul on aikaisemmat kaikki sekä suomeks et enkuks..Ja luulempa, että suurimmalla osalla on kans tämä uusi kirja..Aika yhteen sattumaa..Joo..

Äänestä
  • .. se tosiaan on aika ihme, että niitä on aika monella... *läpsäsee ottaan* tosiaan, niitähän painettiin 170 000 kpl. pääs ihan unohtuun!

    Äänestä

Sithä myö ollaan samiksii!!

Äänestä

..tästä täysin turhasta, tarkoituksettomasta ja hölmöstä huomautuksesta. Olemme erittäin kiitollisia, että suvaitsit kertoa omaavasi uusimman Potterin, kuten aika hiton moni muukin.=)

Äänestä

...tusina-pekat, jotka eivät ole edes suuria faneja, tulevat tänne suomi24:een ja huomaavat Harry Potter-keskustelun: "Kappas, käväisenpä tuolla kirjoittamassa, että minäkin omistan uuden kirjan!"
Ja niin he tulevat tänne ja kirjoittavat sen vain sen takia, että on niin siistiä kirjoittaa tänne keskusteluun.
Hoh hoi. En kiinnitä juuri mitään huomiota näihin humpuuki-viesteihin, mutta tällä kertaa oli pakko vastata jotain. Tai siis tuoda ajattelunsa julki.

Iso siitos-kiitos kaikille, ketkä jaksoivat lukea tämän, joskin turhankin viestini, ja uhrata sille hieman aikaa.

(No ei se nyt noin hienoo ollu...:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jake kirjoitti:

mulla on uus harri potter

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu