Airport ja mokkula

Tervehdys, Airport Express:ä on tuo tulostimen jako USB:n kautta. Oletteko kokeilleet toimiiko tuon USB:n kautta myöskin Mokkulan jakaminen?
51137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Airport on vain mäkkärin nimi wlanille, se ei ole tukiasema. Sulla on wlanrasia, se jakaa.

Äänestä
  • Kysyjä tiedusteli Apple Airport Express wlan-tukiaseman ominaisuuksia. Joten jos et tiedä mistä puhutaan, google on ystävä.

    Äänestä

  • 1stMacFinn kirjoitti:

    Kysyjä tiedusteli Apple Airport Express wlan-tukiaseman ominaisuuksia. Joten jos et tiedä mistä puhutaan, google on ystävä.

    minkä tahansa normaalin wlanin, siis muun, ei ois lapsellisia ongelmia, muut toimii normaalisti , toi ei.

    Hitto mitä pellejä täällä näytttää olevan.

    Äänestä

http://www.hopeinenomena.net
http://www.omenamehu.org

Kyselepä noista paikoista lisäinfoa, niin ei pääse turhat fanaatikot kertomaan satuja ja tarinoita mutu-pohjalta...
Tuolla täytyy rekisteröity, voidakseen kirjoittaa, joten se rajoittaa aika mukavasti tietyntyyppistä postailua...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OldFellow kirjoitti:

Tervehdys, Airport Express:ä on tuo tulostimen jako USB:n kautta. Oletteko kokeilleet toimiiko tuon USB:n kautta myöskin Mokkulan jakaminen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu