corolla vai civic?

Kaipaisin asiallisia mielipiteitä, kumpi kannattaa laittaa 90-luvun puolivälin autoista, Corolla vai Civic? Molemmat kiinnostavat, joten kertokaapa viisaammat hyviä ja huonoja puolia molemmista
2565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valitettavasti en osaa perustella muuten kuin että corolla on siistimpi ja kestävämpi ja mielestäni parempi ajaa

Äänestä

Kyllä tuon ikäiset autot ovat yksilöitä, joten vaikea tuohon on oikeastaan mitään tyhjentävää vastausta antaa. Osta se mikä parhaimmalta tuntuu ja on muutenkin kukkarolle sopiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matti kirjoitti:

Kaipaisin asiallisia mielipiteitä, kumpi kannattaa laittaa 90-luvun puolivälin autoista, Corolla vai Civic? Molemmat kiinnostavat, joten kertokaapa viisaammat hyviä ja huonoja puolia molemmista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu