Jos joku katto eilisen BB:n päälähetyksen niin varmasti tietää mitä siellä tapahtu.Siis Ninon ja Sampon välillä.Eilen oli tosi suloista kun Nino pyysi Sampon viereensä istumaan ja siitä se kaikki oikeesti alko.Ne myös pussas toisiaan jos joku ei sattunut huomaamaan.Minä nimittäin näin kaiken.Vaikka niillä on yli kymmenen vuotta ikäeroo niin eikös se oo niin että rakkaus ei katso ikää.Vai oonko väärässä.Nino melkein koko ajan roikkui Sampon kaulassa.Nino on siis niin ihastunut siihen että ei oo rajaakaan.Myös Nino pyysi Sampoa sviittiin ja sitten se kävi pyytämässä myös BB:ltä lupaa.Että se oli suloista.Rehelliset vastaukset tänne.Jos joku ei älyy Ninon ihastusta niin se on täys toope.Mä oon suunnilleen huomasin sen jo kolme viikkoo sitten.Onhan se nähty jo aikaa sitten miten Nino on Sampoa katsellut.
Nino ja Sampo
saara.h15
4268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No shit sherlock! Jos oisit osannut kuunnella mm. Ninon sanomisia niin siinä ei oo mitään tekenistä "rakkauden" kanssa. Nino on varmaan ihastunut jne. Mutta häntä arveluttaa ikäero hommat ja sillee. Sampo taas on sanonut ettei mitään tapahdu Ninon, Ragnarin tai kenenkään muun talon asukkaan kanssa.
Mua suoraansanottuna ärsyttää toi Nino ja Sampo juttu... Siis Sampo on todella hyvännäköinen, siisti ja fiksu kundi, toisinkuin Nino. Ninon toi lähentely yritys on niin kamalaa katottavaa, etä meinaa tulla edellinen lounas ylös. Mä en voi sille mitään, mutta aina kun kuuntelen tai katon Ninoa niin mulle tulee mieleen Katto Kassinen. En vaan voi käsittää... Siis Nino on niiiiiin---... En edes viitti sanoa. Vaikka Lottakin on aika tyhmä sohvaperuna niin on Lottakin tuplasti parempi vaihtoehto Sampolle kuin Nino. Ja musta on säälitävää Ninolta käyttää Sampon humala tilaa hyödykseen. Nino on yks järkyttävimmistä ihmisistä mitä mä olen koskaan tiennyt. Jättäis jo Sampon KOKONAAN rauhaan. Toivottavasti Nino putoo tänään.
^No halloo! Älä hyvä ihminen ota noin vakavasti Ninoa, kun ei itse Sampokaan tunnu ottavan. Onhan se kieltämättä lähennellyt ja ehdotellut Sampolle välillä vähän liikaakin, mutta saahan sitä yrittää. Ei Sampoa kovin paljon tunnu asia häiritsevän, koska se ei ole antanut Ninolle kertaakaan nimeämispisteitä, eikä myöskään passittanut sitä slummiin, vaikka siihen olisi ollut mahdollisuus.
Nino on vanha kaiken kokenut homo, kun Sampo vasta untuvikko.