Oon jyväskylän

Kumartakaa mua . Oon komein ja mul on kauneimmat naiset ja hieno auto ja paljon kavereita ja mul on aina rahaa vaikka muille jakaa.
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sienet sä oot unohtanu keittää.

Äänestä

Tuskin sulla sen jälkeen enää ois kauniita naisia ja paljon kavereita, jos ne näkis tän viestin.

Äänestä

SUN TÄYTYIS VIEL ZUMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Äänestä

Kerro vielä nimesi, että osaan tuoda lahjoja. Jotta olisit minulle suopea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KINGI,,,,,, kirjoitti:

Kumartakaa mua . Oon komein ja mul on kauneimmat naiset ja hieno auto ja paljon kavereita ja mul on aina rahaa vaikka muille jakaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu