nino homon tiputus ei onnistunut

no viikonpäästä uudestaan, homo himaan.
12357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Nyt toi valittaja homo Nino slummiin ja äkkiä.

Äänestä

En tajua miks Nino lensi ennemmin ku Lotta, täytyy olla jotain tuotannon juttuja varmaan, että homoja ihailevat naiset jotka ei nää mielenkiintoisia piirteitä muissa kun homoissa pysyisivät telkun ääressä.

Äänestä
  • "En tajua miks Nino lensi ennemmin ku Lotta"

    - siis mihin lensi, taisi olla Lotta, joka lensi eilen ulos talosta..

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    "En tajua miks Nino lensi ennemmin ku Lotta"

    - siis mihin lensi, taisi olla Lotta, joka lensi eilen ulos talosta..

    siis joo, tarkoitin juuri toisinpäin, kuten sanoit. kiits.

    Äänestä

  • Lotta on heikkoälyinen ja sivistymätön. Ne ovat kumpikin niin kuvottavia piirteitä ihmisessä, että kyllä Lotta ansaitsi lentää ulos. Kun hän lisäksi on pikkusieluinen, käytökseltään huono, itsekäs ja empatiakyvytön, on riemullista, ettei noin iljettävä olento saanut jatkaa ohjelmassa.

    Äänestä

  • EhEhEh kirjoitti:

    Lotta on heikkoälyinen ja sivistymätön. Ne ovat kumpikin niin kuvottavia piirteitä ihmisessä, että kyllä Lotta ansaitsi lentää ulos. Kun hän lisäksi on pikkusieluinen, käytökseltään huono, itsekäs ja empatiakyvytön, on riemullista, ettei noin iljettävä olento saanut jatkaa ohjelmassa.

    Mahdatko edes tietää, kuinka vanha Lotta on? 18. Ei tuon ikäiseltä nyt edes voi paljoa odottaa.. mutta epärehellinen ja sillanen se kyllä oli, olis sanutkin lähteä, mutta vasta Ninon jälkeen. Nino on paljon kuvottavampi homsoteluillaan ja sääntörikkomuksillaan, hän ei oikein tule ajatelleeksi sitä mitä tekee ennen kuin on sen tehnyt.

    Äänestä

sua vituttaa, ku uutta homoa pukkas sisään. Ninoa ennen lähtee kyllä monta muuta ulos..

Äänestä
  • Nino ja justiina vituttaa...eipä ole ragnarissakaan kehumista eikä näissä kahdessa uudessa homossakaan.

    Äänestä

  • äo 80 kirjoitti:

    Nino ja justiina vituttaa...eipä ole ragnarissakaan kehumista eikä näissä kahdessa uudessa homossakaan.

    Nino voittoon!!! Aivan mieletön persoona!!! Tuo särmää taloon!!!

    Äänestä

  • lierut kirjoitti:

    Nino voittoon!!! Aivan mieletön persoona!!! Tuo särmää taloon!!!

    Ninon mielenterys ei kestä olla tuolla, homo perjantaina slummiin ja sunnuntaina kotiin.


    Lasten kiusaaja tulee olemaan seuraavassakin äänestyksessä niin häntä vihataan.

    Äänestä

  • lierut kirjoitti:

    Nino voittoon!!! Aivan mieletön persoona!!! Tuo särmää taloon!!!

    Hienoa on RATTIJUOPPOHOMOSSA??

    Äänestä

Nino haluaa ennemmin kotiin kuin slummiin.

No eiköhän olisi sitten aika mennä sinne kotiin, homo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marko voittaa kirjoitti:

no viikonpäästä uudestaan, homo himaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu