Mistä ne noita hyypiöitä oikein kaivaa??! Ihan kuin 5-kymppinen täti!
MARKO
kuin vanha täti
11505
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lentää talosta niin pian kuin mahdollista. Menköö ravintolaansa homoilemaan.
Minä aattelin että taloon asteli eräs pastori, joka vaihtoi tässä taanoin sukupuolta ja nimensä on nykyään Marjasisko. Marko on vaan peitenimi/lempinimi, lyhenne kokonaisuudesta:)
niin onko toi joku transu tuo marko? mä heti ajattelin et on.
Mun viiskymppinen täti ihan eri sarjassa kuin Marko.
Kun Marko asteli taloon, niin ajattelin, että mikä TUO on..? Mitä iloa siitä kellekkään on??
Tuotanto on niin kekseliäs ja arvaamaton, mitähän yllätyksiä he vielä järjestävätkään meille, odotan innolla ;D
Marko teki heti sellase ensivaikutelma, et ei ole mikää kauhee välkky. Se vaa seiso niitte ihmiste edessä ku se meni taloon. Uskon et lentää aika nopeesti ulos sieltä. Pikkuhinaajat pois ruudusta.
Kuka neljäkymppinen ihminen haluaa taloon teinien kanssa..?? Ei ainakaan kukaan sellainen, jolla on järkeä päässä! No, sen kyllä näkee jo päälle päin, että jossain vippaa..
transsu sinne homoojen kansa vaan juhlimmaan
on kaikki rodut ja lajit talossa. Hyi helvata mitä homojengiä koko sakki.
että tuo taloon väriä, vauhtia ja paljon puhetta. Oon nyt seurannut 24/7 ja on ku kuollut lahna säkkituolissa. Meinas tukehtua kun laittoi sänkyyn päiväpeittoa Ninon kanssa, huohotti niin että pahaa teki. Nino on ku duracel-pupu siihen verrattuna niin liikkeissään kuin puheissaan. Ei tonne mykkiä seinäruusuja kaivata vaan vauhtia ja puhetta. Ihan on Terttua ikävä.