Gta san andreas ongelma (PC)

Oikean puoleinen tatti ei reagoi mitenkään pelissä, vai saako sitä pelaamaan ees?
Ohjaimena on kokeiltu vanhaa xbox ohjainta sekä xbox360 ohjainta, kummassakaan ei oikea tatti reagoi, muuten kyllä ohjaimet toimii.
2470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä käytä mitään Xbox ohjaimia vaan käytä sitä näppäimmistöä ja hiirtä niin vältät tollaset ongelmat -.-

Äänestä
  • Joo näppäimistöllä tosiaan, ratilla ajaminekin on parempaa. Sais vaa polkimet pelittää. Sama juttu ei reagoi mitenkää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohjain kirjoitti:

Oikean puoleinen tatti ei reagoi mitenkään pelissä, vai saako sitä pelaamaan ees?
Ohjaimena on kokeiltu vanhaa xbox ohjainta sekä xbox360 ohjainta, kummassakaan ei oikea tatti reagoi, muuten kyllä ohjaimet toimii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu