Hei! Olen 16-vuotias hyvinkääläinen tyttö, ja opiskelen helsingin roihuvuoressa ravintola-alaa. Peruskoulussa olen ollut työssäoppimassa päiväkodissa 1-4 vuotiaiden lasten kanssa, ja olen hoitanut lapsia paljon viimeisen kolmen vuoden aikana.
Kokemusta löytyy yksivuotiaasta ylöspäin, ja rakastan lapsia. Jos talossa on lemmikkejä, osaan hoitaa myös niitä, itsellä on koira ja kissa ja ollut paljon häkkieläimiä esim. marsuja.
Olen pitkäpinnainen ja ulospäinsuuntautunut iloinen ihminen, ja etsin lastenhoitotöitä pientä palkkaa vastaan. Osaan myös tehdä ruokaa, ja voin myös siivoilla ja hoitaa eläimiä tarpeen mukaan.
Lapsia voin hoitaa koulun jälkeen ja viikonloppuisin sopimuksen mukaan, yleensä pienelläkin varoitusajalla. Voin hoitaa lastanne useamminkin, tai vain kerran jos vaikka oma lastenhoitaja on sairaana tai estynyt. Olen valmis hoitamaan myös koko viikonlopun jos olet lähdössä vaikka matkalle. Pystyn kulkemaan lähes minne vain helsinki-hyvinkää välisellä alueella, jos kiinnostuit ota mieluusti yhteyttä! =)
Terveisin, jessica.
puh. 0400786955
sähköposti: [email protected]
Lastenhoitoa helsinki-hyvinkää alueella
jjessicasd
0
503
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 29411506
- 1447106
- 1045902
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa425239- 524351
Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta304179On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na323581- 613574
- 813167
Nyt peukut pystyyn
Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru223105