Seksuaalinen hyväksikäyttö

Hei,

Tulin raiskatuksi kun olin niin humalassa, että en pystynyt estämään sitä.

Haen luottamuksellista juttuseuraa saman kokeneilta. Tekisi hyvää vaihtaa tunetita ja pelkoja..

Voit vastata tähän ja sitten voidaan vaihtaa mailiosotteita,

x
11301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olin parin vanhemman naisen synttäreillä ja paukkuujen jälkeen heräsin ilman housuja, molemmat vuoron perään tyydyttivät itseään. Siinä ei oikein koko yönä päässyt vaikka rupes sattumaan. Piti olla tai sai selkäskäsaunan ja kunnon käsittelyn. Nolotti jälkeen päin kun joutu olemaaan väkisin naitavana eukoille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sarkyvaa kirjoitti:

Hei,

Tulin raiskatuksi kun olin niin humalassa, että en pystynyt estämään sitä.

Haen luottamuksellista juttuseuraa saman kokeneilta. Tekisi hyvää vaihtaa tunetita ja pelkoja..

Voit vastata tähän ja sitten voidaan vaihtaa mailiosotteita,

x

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu