kytkin

rimerassa (-91), kytkin hirmu jäykkä!
viisaat ovat epäilleet työsylinterin vuotavan (??) missä hinnoissa ovat nämä sylinterit? onko iso hommeli vaihtaa???
2420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tyosylinterin hinta on kokonaista 35 euroa.
Ennen oli saatavissa nestekytkimelle korjaussarja .
Tiivisteet
ja suoja kumit niin kuin jarrusylinterille.

Sylinteri on siinä kytkinkopassa kiinni.
Ei kummonen homma jos avaimet pysyy kädessä ja omistaa hylsy kautta jarruavaimen, työsylinterille menevä letku sillä helpompi avata jos jymähtänyt kiini .
Pikku vasara lyö kevyesti avaimeen niin pultti aukeaa helpommin.
Sama homma jos pyöränpultit käännetty kiinni napautus pulttinpäähän aukeaa helpommin.
Rauhassa tekee niin kyllä tuntipalkoille pääsee.

Äänestä

Mulla on 91 primera 1.6. Siinä on kyllä vaijerivetoinen kytkin. Olisko isommalla koneella varustetuissa sitten hydraulinen? Katsopa vielä tarkemmin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ville kirjoitti:

rimerassa (-91), kytkin hirmu jäykkä!
viisaat ovat epäilleet työsylinterin vuotavan (??) missä hinnoissa ovat nämä sylinterit? onko iso hommeli vaihtaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu