häntäluun seutu on ruennu kipeytymään kun liikun enemmän. ennen sädetystä se oli kans hiton kipee. tiedän että joskus poistetaan kipuja sädetyksellä, mutta ei osaa ain ajatella "järkevästi". se kipu on aina ollu arvotus myös lääkäreille. johtuuko selän vaurioitten takia, vai oliko syöpä syy siihen..... hoitaja kysyy lääkäriltä jos miu tutkimus aiakaa nopeutettas. marraskuus oli tarkotus sen olla.... mut kyl mie yrittän suurimman osan ajasta ajatella et se on selkävian vuoksi kipee.......(hermovaurio) ja huumoria viljelen kanssa jonkiverran ;)) mukavaa viikoloppuu kaikille :))))
kyl osaa hermostuttaa
aamun-virkku
2185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kummallinen pelkopeikko aina välillä kököttää tuossa olkapäällä. Liekö koskaan häviä,mutta pienentynyt on peikko-parka kovasti ajan myötä. kontrolliajan lähestyessä peikko aina ilmestyy ja yrittää pelotella.
Hyvää viikonloppua sinulle!
jaksan taistella sitä pelkopeikkoa vastaan ;) voi olla et kyl se varmaa loppuelämän yrittää välil päätä nostaa jostainpäin. miulle ennustettiin 7v seurantaa eikä sitä normaalia 5v. kun oon kuulemma nii nuori. ehe ehe... suht hyvin on viikoloppu menny. mitä nyt hermot kireel välillä, kun on tuo vammanen muksu ollu viikolopun miulla. se on turhan kerkeevä välillä tälläselle osa teholla käyvälle ;)