Kokemuksia numerosta +37877310702

huijausta

Onko kellään kokemuksia, mikä numero on 37877310702. Soitto tuli tällaisesta numerosta , onkohan joku uusi huijausnumero taas ihmisetn rahastamaiseen ???? En vastannut , mutta ei aina tule katsottua ensin kuka soittaa kun vastaa.

5

730

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pahaksi on mennyt

      ole minun puhelimeeni yritetty soittaa tuosta numerosta. Voiko ne lähettää palvelupuheluita ja palvelutekstiviestejä ja laskuttaako operaattori niistä?

      Käyttävätkö operaattorit hyväkseen sitä, että ihmisillä on korkea kynnys hankkia asianajaja ja saattaa huijarit oikeuden käsittelyyn?

      • selasin netistä tietoja

        Ja kun vastaat puheluun niin euroja tikittää soittajan kukkaroon !! Ei kannata vastata !!


      • mk
        selasin netistä tietoja kirjoitti:

        Ja kun vastaat puheluun niin euroja tikittää soittajan kukkaroon !! Ei kannata vastata !!

        Siis meillekin yritettiin tänään soittaa tuolta. Eli näyttäisi siltä, että pommittavat ainakin Suomea nyt.....


      • Lasse----
        mk kirjoitti:

        Siis meillekin yritettiin tänään soittaa tuolta. Eli näyttäisi siltä, että pommittavat ainakin Suomea nyt.....

        046-numeroon.

        Mitenhän tällaiset saisi estettyä? kuulemma on joku palvelunumero, mihin takaisin soittaminen maksaa hunajaa. Hmm.


    • 378

      Näyttää tulevan San Marinosta tuo puhelu. Älä missään tapauksessa soita siihen numeroon.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      352
      12218
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      184
      11239
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      280
      6573
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5357
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      205
      3860
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      176
      3643
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      64
      2723
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      177
      2463
    9. Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi

      ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva
      Maailman menoa
      52
      2230
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1922
    Aihe