Joutais tuo seksihurjastelija jo pois.Kehtaakin televisiossa näyttää kaikelle kansalle hölmöytensä.Vanhemmatkin varmaan toivois sen tulevan pois,vaikka eihän se enää auta kun on maine jo mennyt.Minnalla ei ole mitään annettavaa katsojille,pelkkä makoilija se vaan on.
MINNA SEURAAVAKSI ULOS
mekuli1
15191
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
on ns. nymfo..ne on sellasiin että melkein syövät kyrvän ja nuolevat miehen perseenkin..must ihguja koska olen kerran joutunut sellasen kynsiin..pyllyreikäni sai kielihierontaa..kikkelini mukavan suuhoidon ja se nainen söi spermat..minna ihgu tavallaan mut ei voita
Ninollahan siellä on seksistinen luonne ja panis ketä miestä vaan, mutta kun muut homppelit eivät anna poloiselle. Pian hänellä "myrkky" nousee aivoihin lopullisesti, jos ei pääse purkautumaan!
pitäis purkautua pian kohtaa se räjähtää..rauhottus paljon
Samoin Nino.
Sekopäitä, ja ei minkälaista kontrollia. Aikuiset ihmiset. Sitä vieä ymmärtä, että nuoret koettele rajoja, mutta kolmekymppiset. Uhhhh......
Ulos koko Suomesta!
Minna on talon suosikki, ei yhtään nimeämispistettä!! :D Minna tahkoaa vielä kauan!
Niinpä, ei saa nimeämispointseja, niin kauaa, kun ei rupea toisten "naamalle" hyppimään. Eikä Minnalla ole aihetta. Kuitenkin mimmi on sosiaalinen. Häiriköt lähtevät ensimmäisinä. (pl Tarttu)
Minna on talon mukavin ja hauskin, ei valita.
En ole kertaakaan nähnyt Minnaa uikuttamassa
jotain. Hymyilevä kivannäköinen naikkonen ja aito.
VOITTAJA-AINESTA!!!
Talolaisten lemmikki; rauhallinen, ystävällinen, nauravainen sitkeä sissi!
Minna on ihan kiva, pojat on siellä seven up, kukin oottaa vuoroansa:))
Oksettaaaa koko ihminen.
Onko se ihminen?
Minna, dana ja nino pihalle
Miten meinaat sen ulos äänestää, jos ei saa edes nimeämispisteitä?? Kuten ei Danakaan.
Minna auttaa puutteessa olevia poikia. Minna imee poikien putkesta spermat. Ja antaa,suoraan sanoen pyytää. Noinko äiti opetti.
Kyllä Minna tietää miten mieskunto ja omakunto pidetään yllä. Yksi suihinotto tekee noin 10 km kävelylenkin vastaavan määrän lihasjännitteitä. Eli miten tuolla talossa kuntoa huolehditaan muuten?? Hä kysynpä vaan! Hyvää fyysistä kuntoa tarvitaan vielä pidemmän päälle!!
Hirveestippä tuo ylläoleva kiinnostaa bb:tä katsoessa. Mutta ihan kiva tietää. On muuten aika tyhmää harrastaa suojaamatonta suuseksiä muun kuin vakikumppanin kanssa.