Nöffimme on n. 7kk ikäinen. Sillä on ollut nyt kerran virtsatulehdus.. No nyt kaikki pitäis olla ok..mutta mutta mikse tyttömme alapää "vuotaa" ja on märkä jatkuvasti.Outoa?? yöt pysyy kuivana tosi hyvin, mutta välillä päivästä riippuen rupee pissi lentää sisälläkin..
Vastaukset 2
- Piia
Käytäpäs eläinlääkärillä. Luulenpa, että on antibioottikuuri paikallaan.. Tulehdus tai sitten virtsatietulehduksen jälkimaininkeja (ellei sitten juoksu tulossa).
- Nöffi
Harmillista! mutta kannattaa käyttää eläinlääkärilla.tai sitten sille on tulossa juoksu aika.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761632
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106842En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203618- 131594
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo68536- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510