Tietääkseni tytsyn kävelyistä ei ole liiemmin raportoitu, unohtuikohan moinen ominaisuus häneltä bb-talossa kokonaan vai olikohan kyseessä vain lisäkoukutin jolla hän varmisteli valintaansa taloon? Lisää viihdearvoa pinkin tukan ohella kenties..
Eipä ole Justiina kävellyt unissaan???
yökkävelijää
5119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aivan. Haastateluissa valehdellaan, että päästään taloon. "Tuon viihdettä" ja nyt ne uudet "viihteentuojat" tuovat säpinää vain talon sohvatuoleihin.
Kai siitä tampereen homppelistakin jotain lisä-arvoa irtoaa jossain välissä, en tiedä. aika vaisua ollu tähän asti.
Justiina taisi kertoa että kävelee unissaan humalassa, eipä ole juuri tuolla mitään juonut?
ei pidä paikkaansa, jos on taipumusta unissakävelyyn/haahuiluun, niin ei siinä merkkaa mitään onko humalassa vai ei. Voihan sitä sit tietenkin feikata känniyönä että hui kun kävelen unissani, kattokaa kaikki. Enks ookin hurja?
Niinpä, äläs muuta sano. Hahhahhaaaaa, olen kaljuuntunut vanha ukkeli Raisoista.