Minkänlainen jätkä antaa ns. hyvän kuvan itsestään ensinäkemältä? Minkälaiset vaatteet, kengät, takki?
Puhetyyli, Elehdintätyyli, millainen hymy? Siis... MINKÄLAINEN?
Tai sitten, Minkälainen tyyli, EI ISKE, millainen tyyli vaan ällöttää.
Puhetyyli, Elehdintätyyli, millainen hymy? Siis... MINKÄLAINEN?
Tai sitten, Minkälainen tyyli, EI ISKE, millainen tyyli vaan ällöttää.
Vastaukset 3
Vanhimmat
pojalla pitää olla siistit vaatteet ja sellaset suht muodikkaat. kengät ehkä jotku kävelykengät tai skeittarit, en tiiä... :) sit sellaset vaaleet aika lyhyet kerroksittain leikatut hiukset jotka on ihanasti laitettu geelillä pystyyn!
se kuinka kuvailit pojan tärkeimpiä ominaisuuksia tuo mulle just mieleen sellasen ylimielisen kiusaajan (ainakin hiusten perusteella)...ei pahal
hiusten perusteella kiusaajaksi... hmm. okei, onha tollaset tyypit monesti sellasii, joilla on kusi noussu päähän ja sellaset on ärsyttäviä. mut määpäs tiiänki, et tollasii poikii on, jota mä kuvailin. ;) ja tuo hiusjuttu, ei se oo niin tärkee. juolahti vain mieleen. :) on myös ihanaa, jos on tllut muita aikaisemmin kouluun ja on yksin, niin poika moikkaa ja jos on rohkea, kysyy vaikka mitä kuuluu. :D mutta pelkkä moikkauskin on jo aivan ihanaa ja piristävää!