Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

4- Vuotta Avioliitossa

Avioliitto 4-vuoden jälkeen

Olin tavannut vaimoni 2001 lokakuussa ja silloin kiinnitin huomiota heti häneen. Vaimoni oli tuolloin 175 cm pitkä , 30-vuotias, ristiverinen , ihanalla muodokkaalla takamuksella jota hän pyöritti joko tarkoituksella tai huomaamattaan (ja joka vain odotti työstöäni) ja terhakoilla b-kupin rinnoilla varustettuna todella seksikäs pakkaus . Synnytyksen jälkeen vaimolleni tietysti tuli muutama lisäkilo ja rinnat kasvoivat ja alkoivat riippumaan mutta se kiihotti minua vain entisestään sillä rehevät aikuiset naiset kiihottavat minua mielettömästi.

Vaimoni tietysti piti itseään kuvottavana synnytyksen jälkeen ja tästä ne ongelmat lopulta kai alkoivat sillä todella kiihkeän suhteen alun jälkeen olimme menneet naimisiin ja saanet yhden lapsen. Asiat olivat ulospäin mallillaan mutta lapsen syntymän jälkeen kuivui seksi kokonaan. Saatoin saada kerran kuukaudessa jos hyvä tuuri kävi .Kun vaimoni sai tietää 2002 heinäkuussa olevansa raskaana olimme miltei vuoden rakastelematta. Vaimoni sanoi että äitiys oli vienyt halut kokonaan pois hänen mielestään. Synnytyksen jälkeen meni vuosi ennen kuin sain taas seksiä ja sekin piti jättää kesken koska vaimoni paikat olivat niin herkät että sattui. Hän ei myöskään enää halunnut tyydyttää minua suullaan eikä myöskään antanut minun antaa hänelle suuseksiä. Sanoi sitä teinien touhuksi eikä hän suostunut enää muihin asentoihin kuin lähetyssaarnaajaan ne harvat kerrat kun rakastelimme.

Mieleeni tuli muutaman kerran että kävisin vieraissa mutta sitä en pystynyt tekemään koska rakastin vaimoani ja ajattelin että kyllä se tästä muuttuu paremmaksi ja olihan meillä ihana lapsi. Eniten sapetti tilanteessa se että hän oli ennen minua ollut hyvinkin aktiivinen seksuaalisesti ja hänellä oli ollut huomattavasti enemmän partnereita kuin minulla .Kerran hän pienessä sievässä jopa tunnusti olleensa mustan miehen ja arabin kanssa , olin tästä yllättynyt ja kiusoittelin häntä myöhemmin tästä useaan otteeseen ja myöskin käytin tätä tietoa riidoissa hyväkseni ja kuten arvata saattaa hän ei ollut siitä hyvillään . Hän se oli joka sanoi minulle että jutut mustien isoista eivät pidä paikkaansa ja että arabit ovat sovinistisia sikoja ja vain heittävät rojut ränniin pahemmin naisen tarpeista välittämättä, on jopa sanonut useampaan otteeseen että minun elimeni on isommasta päästä mitä hän on ikinä saanut. Uskoin tietysti häntä sillä eihän minulla ollut mitään vertailu kohteita tähän asiaan paitsi ne muutamat filmit mitä teininä olin nähnyt mutta oletin että näihin leffoihin oli hakemalla haettu ison omaavia miehiä eri roduista.

Olen omasta mielestäni naisen tarpeet huomioon ottava ja useasti ennen rakastelua vedin käteenkin jotta en laukeaisi liian nopeasti ja saisin vaimoni tyydytettyä. Vaimoni myöskin piti siitä kun vedin käteen hänen katsellessaan ja joskus hän antoi minun tulla hänen rinnoilleen mutta en enää saanut laueta hänen kasvoilleen saatikka suuhun vaikka olisin kovasti halunnutkin ja vaikka ennen näin olimme tehneet miltei päivittäin . Seksi siis oli vähäistä , hyvin tavallista ja todella tylsää vaikka siitä suuresti nautin kun sitä harvoin sain .Tilanne johti siihen että masturboin vähintään kerran päivässä jotta en olisi kokonaan seonnut ja kuvittelin rakastelevani vaimoani ihanimmilla tavoillani mitä vain päähäni sain. Kuvittelin myös naivani monia muita naisia työpaikaltani , naapurustostani ja myöskin flirttailin paljon . Sain myöskin vastakaikua ja leikittelin välillä ajatuksesta syrjähypyillä mutta en kuitenkaan langennut vaikka olin mielestäni kovassa puutteessa.
Lopulta kerroin vaimolleni että joudun masturboimaan vähintään kerran päivässä kun haluttaa niin paljon. Hän oli sitä mieltä että minussa on jotain vikaa ja jos en pysty itseäni hillitsemään niin on varmasti parempi että tästä lähtien vain masturboin niin ei tarvitse hänen kanssaan sitten rakastella ja eipä tule eturauhas-syöpää tai muita vaivoja kun tumputan eli elämä muuttui aika kurjaksi.

Sitten tuli elämäntilanteeseemme muutos kun minut irtisanottiin silloisesta työpaikastani kaiken muun kurjuuden lisäksi mutta onneksi sain miltei heti uuden työpaikan Itämeren maissa keikkahommia tekevästä yrityksestä.

Vaimoni ei tästä pitänyt koska hän oli sitä mieltä että komennus hommia tekevät miehet vain ryyppäävät ja käyvät huorissa ja sekin kuulemma on minun perimmäinen ajatukseni.Vaimoni ei myöskään enää käyttänyt alkoa ja täten en minäkään saanut enää juoda.Sanoi vielä että jos petän häntä niin hän lähtee saman tien ja en ikinä enää näe lastani. Ei auttanut siihen selittelyt että vanhasta hommasta tuli kenkää ja muita vaihtoehtoja ei oikein ole kun tuota talon asuntolainaakin pitäisi vähentää 1200€ kuussa . Tässä työssä tili oli hyvä jo päivärahojenkin takia , joten hänen oli siihen pakko suostua lopulta pitkin hampain .Samalla hän sitten ilmoitti että kun minä oikein rupean tienaamaan niin hän meneekin takaisin koulun penkille. Ei siinä sitten muu auttanut kuin minun suostua vaikka vaimon koulu kestää 3-vuotta ja sen ajan minä olen sitten perheen todellinen elättäjä .

Näin jatkettiin 2 vuotta , vaimo kävi kouluja ja minä olin kotoa pois 2-3 viikkoa putkeen ja lastani näin vain viikon kuukaudessa. Vieraissa en käynyt vaikka mahdollisuuksia olisi ollut komennus hommissa . Alkoa tosin käytin paljon ja masturbointi jatkui päivittäin kun olin komennuksella mutta kotona en juonut mitään vettä väkevämpää enkä myöskään masturboinut mutta keikoilta tuli tuota halpaa viinaa , olutta , siideriä ja lonkkua kotiin kannettua jos vaikka joskus ottaisin ajattelin tästäkin tietysti vaimoni marmatti .Yllätyksekseni silti fantasoin vaimostani mitä erikoisimmissa asennoissa ja mielikuvitukseni sen kuin lensi , tajusin rakastavani edelleen vaimoani palavasti ja tietysti kärsin vielä enemmän.

Vaikka olin jo 36, en yhtä asiaa ollut päässyt ikinä kokeilemaan , nimittäin anaali seksiä . Muutaman kerran aikoinaan kun olin asiasta vaimoni kanssa puhunut hän selkeästi sanoi että ei ikinä ole sitä kokeillut eikä haluakkaan kokeilla joten asia jäi siihen. Tosin suhteemme alussa kun olimme kiihkeästi rakastellet ja olin häntä ottanut kiihkossa takaapäin olin kyrpäni vahingossa törkännyt vaimoni perseeseen siten että terska oli jo uponnut sisälle mutta siitä vaimoni oli alkanut välittömästi kirkumaan ja yhdyntä oli jäänyt siihen. Näitä minä kuvittelin ja masturboin mutta siihen se todellakin jäi.

Todellisessa elämässä seksuaalinen kanssa käyntimme tyrehtyi kokonaan sillä ne kerrat kun olin kotona vaimoni valitti että koulu ja lapsen hoito ovat hänet niin väsyttäneet että hän tarvitsee lepoa ja minä saan hoitaa lapsen ja työt kotona . Ja seksiä on kuulemma turha kuvitella , että tumputa vaan sanoi vaimoni ivallisesti.

Sitten asiaan tuli muutos vuoden 2005 kesällä. Kesäloman yhteydessä käytin myöskin ylityö vapaani ja minulla oli kaikkiaan 7 viikkoa lomaa . Loma meni yllättävän mukavasti vaimoni ja lapseni kanssa sillä vaimolla oli koulusta kesäloma , Vietimme loman kotona mitä nyt kävimme sukuloimassa ja korjasin kotona paikkoja. Loman ensimmäiset 4 viikkoa jo menivät ja seksiä ei tietenkään ollut yhtään. mutta jokin oli selvästi muuttunut. Havaitsin että saunassa ollessamme vaimoni liikkui vapautuneemmin ja ei enää peitellyt itseään ja taisi hän jopa vilkuilla minua . Sitten eräänä iltana kun olin laittanut lapsen nukkumaan ,oli yllätyksekseni vaimoni avannut komennukseltani tuomani Viskilikööri pullon jota maistelimme muutaman lasillisen verran ja itse join vielä yhden oluen ja tämän jälkeen menimme saunaan jossa vaimoni joi kaksi siideriä kanssani. Muutaman löylyn jälkeen kävimme terassilla juttelemassa mukavia jonka jälkeen vaimoni meni suihkuun ja odotellessani vuoroani katselin häntä sillä en nimittäin ollut häntä nähnyt aikoihin ilman rihman kiertämää. Hän oli todella hyvän näköinen , auringossa ruskettunut iho , ristiveriset hiukset , raskaasti roikkuvat ehkä jopa C-kupin rinnat , nännit jotka olivat kuin Nortin natsat , maha oli kivasti pömpöllään ja perse oli ihanan muodokas ja joka vain odotti kyrpääni ja hän oli sheivanut karvat pillun ympäriltä siten että siihen oli jäänyt siisti koivun lehden muotoinen karvoitus ja sääret olivat ihanan rehevät joita olisi mukava nuolla. Himoni alkoivat siinä entisestään kasvamaan ja kullini osoitti heräämisen merkkejä kun katsoin vaimoani ja tajusin tai vakuuttelin alkavassa himossa itselleni että hänkin on kiihottunut kun nännit noin nöpöttävät joten päätin toimia.

Kävelin häneen kiinni siten että kyrpäni meni hänen pylly vakoonsa ihanasti ja sanoin ” Nyt annat , haluan niin paljon” samalla hieroin vaimoni rintoja ja suutelin kaulaa ja niskaa. Vaimoni kallisti päätään taaksepäin ja
iloiseksi yllätyksekseni sanoi ”pane mua paljaalle niin kuin ennen ja kovaa” samalla ottaen kyrvästäni kiinni nojautuen eteenpäin pyllistäessään minulle jotta saan kyrvän takaapäin sisälle. En voinut uskoa tätä onnea , en ollut saanut takaapäin ainakaan 3 vuoteen ja nyt vaimoni suorastaan vaati sitä ja vielä ilman kumia , kuka tämä nainen oikein on mutta tuumaukseni loppui lyhyeen kun Vaimoni ohjasi kyrpäni kuumaan pilluunsa samalla levittäen jalkojaan enemmän ja ottaen toisella kädellään kiinni suihkun tangosta jotta ei kaatuisi ja minä otin hänen roikkuvista rinnoista kiinni takaapäin ja suorastaan rusentelin niitä käsilläni ja työntelin kyrpääni pari kertaa sisään samalla juntaten vaimoni päätä suihkun kaakeleita vasten ja tunsin jo nyt mällien lähtevän pusseistani joten vedin kyrpäni nopeasti ulos pillusta ja ruiskutin spermat pylly vakoon johon myöskin jätin kyrpäni lepäämään ja edelleen hieroin hänen meheviä rintojaan ”Luoja miten ihanaa, sä oot niin ihanan märkä ja tiukka että multa tuli heti , eihän sattunut” Kysyin vaimoltani johon hän tokaisi naurahtaen” Senkin sika , en edes päässyt mukaan , nyt saat nuolla mua heti vitun pikku pukki”

Olin todella yllättynyt siitä että vaimoni puhui rumia ja siitä että se kiihotti minua ja nähtävästi häntäkin ja saisin vielä nuolla pilluakin . Kyrpäni rupesi heti heräilemään uudelleen ja laitoin suihkun virtaamaan hiljalleen lämmintä vettä ja käänsin vaimoni ympäri ja menin polvilleen hänen eteensä ja rupesin nuolemaan pillua hänen seistessään yläpuolellani edelleen pitäen kiinni suihkutangosta minun imiessä häpyhuulia ja näykkäillessä klitorista hampaillani ja tästä rohkaistuneena työntäen ensin yhtä sormea ja sitten kahta pilluun. ”Nyt otettaisiin menetetyt kerrat takaisin oikein korkojen kanssa” tuumasin .Vaimoni alkoi huohottamaan kiihkeämmin ja ynisemään kovemmin koko ajan ja kullini paisui entisestään kieleni ja suuni imiessä tuota hapanta vittua ja sormieni runkatessa pillua entistä kovemmin . Luoja että se tuntui hyvältä. Vaimoni vinkui ja inisi kovemmin ja kovemmin koko ajan ja työnsi kuumaa vittuaan kasvojani vasten ja tällöin minuun iski kiusaus ja työnsin äkkiä toisen käden keskisormen vaimoni neitseelliseen perseeseen samalla imien klitorista kuin mielipuoli . Vaimoni hyppäsi ilmaan kuin sähköiskun saaneena ja suorastaan karjaisi ”IHANAA” repäisten samalla kaatuessaan suihkun tangon irti kiinnikkeistään ja rojahtaessaan päälleni edelleen nykien orgasmin kourissa. Nopeasti heitin tangon sivuun lämpimän veden edelleen valuessa päällemme ja vetäisin vaimoni suoraksi lattialle levittäen hänen säärensä levälleen ja suorastaan paniikin omaisesti enää mitään hienouksia ajatellen survoin paisuneen kyrpäni vaimoni kiimaiseen kuumaan vittuun samalla rohkaistuneena vaimoni tuhmista puheista sanoen ”Nyt saat kunnolla kyrpää senkin tiukka vittu , panen sulta aivot pihalle saatanan pihtari enää en runkkaa saatana” johon vaimoni sopersi vastaan että ”Älä runkkaa, päästä sisään niin saat lisää pillua ,pane mua ja päästä lasti sisään niin otan sulta suihin vielä” Tästä innostuen nappasin vaimon jaloista kiinni ja heitin ne hartioilleni kansituolin murskaamis asentoon jotta saisin pantua syvemmälle , asento josta vaimoni ainakin ennen piti ja vaimoni vastaili työntöihini entistä kiivaammin hieroen toisella kädellään klitoristaaan ja toisella puristellen rintaansa syvästi huokaillen ja kuiskaten ”Pane mua isolla kyrvälläsi , viime kerrasta on niin paljon aikaa , pane jos rakastat mua ” tilanne ja näky oli niin mielettömän rivo veden valuessa päällemme että minulta meinasi taas tulla mutta nyt kun minulta oli eka lasti tullut ei toinen yllätyksekseni tuntunut irtoavan mitenkään. Otin toisella kädelläni kiinni vaimoni vapaasta rinnasta ja puristelin ja nipistelin oikein kunnolla välillä nuollen ja näykkien nänniä ja nännipihaa rinnasta puhumattakaan samalla työnnellen niin lujaa että työntöjeni tahdissa vaimoni pää tömähti aina suihkun kaakeliseinään ihanien rintojen hytkyessä käsittelyni alla.”Miten rivolta tämä näyttääkään ajattelin , pitänee vaimolle juottaa useammin Viskilikööriä ja muuta sillä mikä muuten selittäisi tämän täydellisen muutoksen hänen käytöksessään ja toivottavasti hänen paikkansa kestävät kun viime kerrasta on niin paljon aikaa ”

Jatkoin jyystämistä hyvän aikaa tässä asennossa veden hiljalleen valuessa ja vaimoni vain ynistessä hiljaa vastaillessaan survaisuihini lantiollaan ja hieroessaan klitoristaan ja nyt ottaessaan toisella kädellään kiinni seinästä jotta pää ei enää hakkaisi kaakeleihin niin kovaa mutta minä vain painoin kovaa kyrpääni vaimoni mielettömän kuumaan pilluun edelleen aivan kuin saisin sitä ensi kertaa ja siltä se tuntuikin. Tuntui mielettömän tiukaltakin aivan kuin se olisi tiukentunut viime kerrasta tai kyrpäni olisi kasvanut.

Vaimoni yninä muuttui kovemmaksi aste asteelta kunnes hän suorastaan ulvoi suoraa huutoa jolloin nappasin häntä nilkoista kiinni ja taivutin jalkoja hänen kasvojaan kohden työnnellen vielä kovemmin kyrpääni häneen samalla näykkien ja imien hänen upeita rintojaan, luoja miten ihanalta se tuntuikaan. Vaimoni pillu alkoi supistelemaan tavalla mitä en muista ikinä kokeneeni tai sitten aikaa oli vain mennyt liian kauan jotta muistaisin miltä se tuntuikaan ja hän vain huusi samalla edelleen hieroen raivokkaasti klitoristaan ja yhtä – äkkiä hän vain tärisi ja meni aivan veltoksi jolloin päästin toisesta jalasta irti ja vetäisin kaluni ulos pillusta .

Tämän jälkeen menin polvilleni hänen haarojen väliinsä ja aloitin jälleen nautinnollisen pillun nuolennan ” en vaan voi saada pillua tarpeeksi ”ajattelin. Nuolin ja näykin häpyhuulia samalla kun työntelin kahta ja hetken päästä kolmea sormea vaimoni pilluun ja peukaloani pyöritin koko ajan klitoriksen päällä ja vaimoni voihkinnan jatkuessa lantion pyörinnän vain kiihtyessä ihanan litinän tullessa pillusta ja veden virratessa . Vaimoni selkä nousi kaarelle aivan kuin se olisi katkeamassa ja minä poika imin suu vaahdossa pillua vaimoni saadessa varmaankin kolmannen orgasminsa. Vaimoni makasi virtaavan vesi suihkun alla aivan velttona silmät tiukasti kiinni syvään hengittäen ja samalla edelleen rintojaan hieroen. Nyt nousin hieman ylemmäs ja suutelin vaimoni pömpöttävää pikku mahaa samalla kun sormetin hänen pilluaan edelleen. Jostain syystä olin aina kiihottunut naisen vatsan alueesta ja aina kun oli mahdollista halusin sitä kosketella nuolla ,näykkiä ja jopa laskea mällit vatsan päälle.

”Tuntuiko hyvältä senkin pikku lutka” kysyin häneltä johon hän vain vaivoin vastasi ”et kai sä vielä tullut senkin iso pukki sillä saat panna vielä mua jos susta on siihen” Käänsin heti vaimoni vasemmalle kyljelle ja laitoin hänen jalkansa koukkuun , itse olin polvillani hänen muodokkaan perseensä takana ujuttaen kyrpääni hänen vittuunsa sillä tässä asennossa löysäkin vittu tuntuu todella tiukalta , tosin vaimoni vittu ei kovin löysä ollut joten ajattelen että laakeri lähtisi pian.

Otin vaimoani ylemmästä kankusta kiinni ja aloin työntelemään kovenevaan tahtiin , vaimoni voihkinta kasvoi koko ajan ja hän parahti ” ei noin kovaa ,sattuu ota rauhallisemmin , se on niin iso” johon naurahdin ” ei se niin iso ole vaan sinä olet niin ihanan tiukka pikku lutka ja olet varmaan isompaankin saanut , vai mitä” Vaimoni vain huohotti eikä vastannut mitään minulle jolloin käskin häntä taas hieromaan rintojaan jota hän alkoikin tekemään kun samalla taas innokkaasti työnsin vasemman käden keskisormeni hänen perseeseensä joka ei ollut enää niin neitseellinen ja on hän tainnut sinne ennen minua kyrpääkin ottaa ajattelin. Vaimoni vain ynähti kun työnsin sormeni hänen pyllyynsä samalla kun tunsin välilihan läpi kuinka kullini souti hänen pillussaan ja sanoin” Vastaa , onko kullini muka niin iso kuin väität ja olet sinä tainnut nuoruudessasi ottaa kullia perseeseenkin kun olet mustien ja Arabejen kanssa nainut saatana , vastaa” ja kullini jatkoi soutamista vaimoni ihanan tiukassa ja kuumassa pillussa keskisormeni ollessa perseessä ja ihana pillun litinä ja veden lorina täytti edelleen suihkutilan vastasi vaimoni parahtaen ” kullis on isooh ja oon ottanut mustalta mieheltä perseeseen mutta sä oot ainoa ketä oon rakastanu, anna anteeksi että en kertonut totuutta mutta pelkäsin että pitäisit mua lutkana ” Se oli niin törkeän ihanaa ja kiihottavaa vaimoni sanomana että tunsin saman tien kuinka pusseissani tuntui tuttu kutina ja mällit lähtivät liikkeelle ja työnsin kyrpäni niin syvälle vaimoni vittuun että hän kirkaisi kivusta ja nautinnosta samalla kun laskin lastin syvälle häneen ja ajattelin samalla ”Nyt en kyllä enää runkkaa , tästä lähtien panen kun haluan”.

Rojahdin vaimoni päälle sillä minulta meni jalat alta ja varpaissa saakka tuntui ihana sykintä kun kyrpäni vielä pumppasi siemeniäni vaimoni antoisaan vittuun niin pitkän ajan jälkeen ja minulta tuntui menevän tajukin samalla. Kun palasin tähän maailmaan veltostunut kullini oli jo luiskahtanut vaimoni vitusta ulos kuorruttaen hänen kankkujaan lisää nesteilläni. Vaimoni punnersi ylös altani suihkun lattialta ja kääntyi puoleeni kujertaen ” jos jaksat vielä niin tiedä mitä vielä sulle annan” Johon vain naurahdin vastaukseksi ” Minä otan jos haluan senkin valehtelija ” Sillä hetkellä hänellä oli pelästynyt ilme kasvoillaan joka pian hävisi ja sitten hän sopersi ” nouse ylös ja mennään takkahuoneen sohvalle mulla on jano ja vähän heikko olo mutta ensin huudellaan hiki ja nesteet pois ” Sitten hän alkoi pesemään itseään ja suihkutti minut siinä samalla.

Tämän jälkeen kävelimme takkahuoneen sohvalle ja avasin meille molemmille siiderit ja mittailin katseellani vaimoani ja mietin mikä oli syy tähän ihanaan rakasteluun koska ei tämmöistä ole aikoihin tapahtunut. Olin imenyt vaimoni rintoihin ja vatsaan navan ympärille melkoiset jäljet joten ei hän vähään aikaan voi kulkea avoimessa napapaidassa , tosin ei hän ole halunnutkaan kun on kuulemma niin lihava vaikka ei todellakaan ole.

Vaimoni laski pullonsa pöydälle ja hivutti kainalooni vetäen samalla huovan päällemme sopertaen ” Rakastan sua , levätään hetki sillä oon vähän väsynyt ja paikatkin on kipeitä mutta haluun suo vielä lisää tänä yönä” ”Minäkin rakastan sinua ja en pidä sinua lutkana , saat anteeksi jos nyt edes mitään anteeksi annettavaa on” vastasin vaimoni naurahtaessa tyytyväisenä ja unisena . Tunsin kun tuttu tunne nivusissani kohotti jälleen päätään , olipa hyvä olo ja taisin olla onnellinen ajattelin nukahtaessani.

Heräsin unesta ja katsoin kelloa joka näytti jo puoli kahta yöllä . Vaimoni kuorsasi alasti sohvalla vatsallaan
rehevä pylly pystyssä. Nousin ylös kävin vessassa ja samalla vilkaisin että talossa oli kaikki hyvin ja että lapsi nukkui. Kaikki oli ok ja palasin takkahuoneeseen jossa vaimoni edelleen nukkui ihanasti perä pystyssä.

Katselin nukkuvaa vaimoani ja Rupesin pikkuhiljaa runkkaamaan kovettuvaa kulliani sillä siitä minulla oli kokemusta vaikka muille jakaa , runkkaamisesta nimittäin. Kullini seisoi kuin aisa sillä tiesin mitä seuraavaksi tekisin sillä se oli vain oikeus ja kohtuus kaikkien näiden vuosien jälkeen. Kävelin sohvan luo runkaten kulliani ja olin juuri nousemassa vaimoni selkään kun hän avasi uniset silmänsä ja näki kasvojensa edessä kullini ja kuiskasi ” Ihanaa, sulla seisooo , voitko runkata kun katselen sua ja mäkin runkkaani” nielaisin ja vaivoin sain vastattua” joo” Aloitin tasaisen runkkauksen katsellen vaimoani joka hyväili itseään , hän hieroi upeita rintojaan kaksin käsin suu raollaan jalat levällään ja lipoi huuliaan kysyen minulta ” Haluut sä mua ” samalla aloittaen toisella kädellä rytmikkään klitoriksen hieronnan . Hullu nainen, sillä minä suorastaan tarvitsin häntä mielettömästi ja halusin työntää kullini häneen välittömästi , luoja miten kiihottunut olin. Vaimoni lopetti hyväilyn ja kutsui minut luokseen ” Lupasin ottaa sulta suihin ja nyt otan” Vaimoni otti kaksin käsin kiinni pakaroistani imaistessa koko kullini suuhunsa ja minulta meinasi mennä taju , niin ihanalta se tuntui sillä edellisestä suuhoidosta oli aikaa. Mietin myös ” Milloin vaimoni on noin ottanut minulta suihin , ei koskaan, missä hän on tuon oppinut” mutta sitten kiima vei voiton ja työntelin kulliani innokkaasti vaimoni suuhun. Hän imi syväkurkkumaisesti kulliani pitkään ja sain oikein työskennellä että en olisi lauennut hänen suuhunsa vielä. Vaimoni nuoli kyrpäni vartta kuin jäätelöpuikkoa ja imi terskaani kuin tikkaria ja välillä hän imaisi kivekseni vuoron päärään suuhunsa ja näykki niitä hampaillaan ja sitten taas hän runkkasi minua kaksin käsin puristaen todella kovaa ja hieroen kyrpääni ihania rintojaan vasten .Olin taivaassa, voiko näin ihanaa ollakaan, Vaimoni imasi vielä pari kertaa kullini riettaaseen suuhunsa ja tämän jälkeen hän runkkasi tuumailevan näköisesti kulliani pari kertaa ja taas nielaisi sen suuhunsa ja jatkoi mieletöntä imutustaan. Sitten hän jatkoi runkkausta ja yllätyksekseni valutti suustaan sylkeä kullini päälle ” ihanaa kyrpää , haluutsä panna mua vielä ,en mä edes muistanut että se on näin iso, oon todella pahasti laimin löynyt sua” ” Vai että haluanko ” En , haluan rakastella kanssasi” sanoin ollessani seitsemännessä taivaassa ja vaimoni meni selälleen sohvalle ja levitti jalkansa kutsuvasti vetäen minua kullistani päälleen ja koetin hellästi nyt työntyä vaimoni kuumaan pilluun niin syvälle kuin pääsin ”ihanan tiukka pillu, eihän satu” kuiskasin” ei , paina pohjaan saakka kunnolla nyt naidaan, haluan sua niin että tekisi mieli huutaa” Kevyesti työntelin kullia vaimooni pikkuhiljaa nopeuttaessani tahtia vaimoni ristiessä jalkansa selkäni taakse ja pitäessä kaksin käsin kiinni pakaroistani. Survoin kulliani pilluun vaimoni innokkaasti myötäillessä työntöjä ja visertäessä korvaani ” mä oon sun pikku lutkas senkin iso kairaaja pane mua niin kuin ei ketään oo ennen pannu” No saamansa pitää, ei tässä sitten mitään hellästi taidetakkaan rakastella” ajattelin kiihottuneena vaimoni tuhmista puheista. Ja jatkaessa rytmikästä kovenevaa työntelyä pilluun vaimoni voihkiessa allani ja kiimaisen pillun tuoksun ja litinän täyttäessä takkahuoneen. Voiko elämä ihanampaa olla kun tuli mieleeni ehkäisy , olinhan ruiskuttanut jo lastit vaimoni syövereihin ”Entä ehkäisy” tuhadin kiimassa vaimoni korvaan ja purressa vaimoni korvalehteä ja edelleen survoessa kyrpääni vaimoni ihanan syntiseen pilluun sillä niin ihanalta se tuntui.” Aloitin kuurin viikko sitten kun minua on viime aikoina haluttanut niin valtavasti ja en halua enää käyttää kumia ja se kiihoittaa niin ihanasti kun mällit valuvat norona mun pillusta” huohotti vaimoni korvaani ja aivan yllätyksekseni samalla kun hän sai taas uuden orgasmin huutaessaan hän survaisi sormensa syvälle minun peräreikääni . Olin täysin yllätetty tästä ja suorastaan karjaisin ja runttasin kyrpäni syvälle vaimoni sykkivään pilluun samalla saadessa elämäni oudoimman ja järisyttävimmän orgasmin. Ruiskin jatkuvalla syötöllä spermaani tuon ihanan pillun syövereihin vaimoni valittaessa himosta allani ja kuiskiessa ruokottomuuksia vielä korvaani ”Saitko nyt kunnolla pillua senkin pukki , haluatko vielä mua vai olenko liian vanha ja kuvottava sinulle , vastaa senkin himokas rietasteleva vanha ori” Hullu nainen ajattelin en edes voi tämän jälkeen enää ajatella muita naisia sillä niin ihanaa jopa pornahtavaa tämä minusta oli ” En edes voi katsoa muita naisia kuin sinua , rakastan sinua ja haluan panna sua aina vaan kuin on mahdollista.” sanoin ja päätin samalla koettaa kepillä jäätä sillä niin luonnolliselta jatkolta se tähän sessioon minun mielestäni sopi ”Haluaisin niin panna sua pyllyyn , annatko heti kun mulla vaan seisoo taas” Mutta vaimoni vastaus oli jäätävä ” En halua anaaliin , sillä se on niin likaista ja nöyryyttävää , oon kerran kokeillut ja en pitänyt siitä ja jos rakastat mua niin kunnioitat mun haluja kanssa. Voidaan silti alkuun kokeilla sormella ja jos mieleni muuttuu niin sitten saat panna mua perseeseen mutta epäilen koska kullisi on niin iso että se ei mun pyllyyn mahdu mutta juodaan nyt pullot tyhjiksi , käydään suihkussa ja mennään nukkumaan rakas , huomenna on uusi päivä taas”

Ei siinä sitten muu auttanut mutta toivo tulevaisuudesta jäi elämään ja kun menimme suihkuun ja saippuoin vaimoani puhtaaksi siinä sivussa yllätyksekseni alkoi kullini taas heräilemään pillun kutsuun vaimoni vaikertaessa ”vieläkö sä haluat , no ei kai siinä muu auta” ottaen kyrvästäni kiinni ja kuiskatessa ”ihanan suonikas mela” jatkaen runkkaamista , en olisi uskonut tätä jos joku olisi minulle sanonut että vaimoni haluaa näin paljon munaa ja puhuu tuhmia koko ajan .Olin mielettömän kiihottunut ja halusin taas panna vaimoani pillun syövereihin. Lämpimän veden edelleen virratessa ja kouriessani innokkaasti vaimoni ihania roikkuvia rintoja ja uhkeaa persettä vaimoni käski minuun mennä selälleni lattialle sillä hän haluaisi ratsastaa kangellani. Vaimoni otti kyrvästäni kiinni ja istui sen päälle siten että hänen selkänsä oli minuun päin ja kasvonsa jalkopäähäni. Kullini lipui ihanasti mossahtaen vaimoni vittuun ja minulla oli suora näkö yhteys kun kullini souti vaimoni pillussa rytmikkäästi edestakaisin vaimoni määräämässä tahdissa ja samalla otin kiinni noista ihanista rehevistä kankuista puristaen todella kovaa ja joissa näytti olevan hieman sellua mutta minua se vain kiihotti lisää sillä tältä aikuisen naisen pitääkin näyttää eikä joltain anorektikolta mallilta jolla on kaameat silikonit . Joten kiihdytin panemisen tahtia ja voi sitä voihketta vaimoni suusta ja litinää pillusta ja muistan ajatelleeni ” että tämähän on kuin pornahtavista päiväunistani ja saan laskea vielä sisäänkin” Nyt vaimoni laskeutui huohottaen taaksepäin siten että hänen selkänsä painautui rintaani vasten ja hän alkoi taas hieromaan toisella kädellä klitoristaan samalla kun minä puristelin molemmilla käsillä noita ihania rintoja. Vittu että tuntui hyvältä ja vaimoni alkoi huohottamaan todella kovaa ja kyrpäni jatkoi armotonta kairaamistaan vaimoni pillussa , varmasti on vaikeuksia kävellä huomenna tuumasin. Kyrpäni seisoi todella kovana ja en ollut edes lähellä laukeamista kun vaimoni selkä taipui kaarelle ja kyrpäni luiskahti ulos täysin naidusta vitusta mittavan valituksen karatessa vaimoni huulilta ja juntatun ilman purkautuessa pierun kaltaisella äänellä vaimoni todella jyystetystä pillusta.

En ollut edes lähellä purkautumista vielä ja vaimoni oli selvästi saanut munaa enemmän kuin tarpeekseen joten punnersin suihkun alta ylös ja katsoin rakasta vaimoani. Näky oli todella irstas , hän makasi virtaavan veden alla huohottaen todella raskaasti, jalat levällään ja pillusta näytti valuvan jotain eritteitä raskaiden rintojen kiiltäessä ja veden juostessa niiden sivuilta ja rintojen välisestä vaosta. Jotain oli tehtävä sillä halusin vielä laueta kerran joten vedin pari kertaa käteen ja istuuduin vaimoni vatsan päälle sovittaen kulliani rintojen väliin juuri vaimoni herätessä todellisuuteen ja vaikertaessa ” mä en jaksa enää mitä sä nyt aah , odota ” ja sitten hän puristi kullini rintojensa väliin. Tämän jälkeen aloitin rytmikkään naimisen rintojen väliin ja en enää hienostellut , suorastaan runttasin kulliani tuohon ihanaan vakoon ja painoin omilla käsilläni vaimoni käsiä että puristus olisi ollut vielä suurempi . Näky oli niin irstas veden virratessa että mällini lähti miltei heti kuorruttaen spermalla vaimoni rinnat ja kasvotkin hiuksista puhumattakaan .Oloni oli todella tyydytetty sillä en aikoihin ollut saanut näin paljon pillua samalla kertaa ja vaimonikin taisi olla aika tyytyväinen , tosin eihän naisista ikinä tiennyt.

Mutta en halunnut vielä tähänkään tätä jättää sillä tiedä vaikka vaimo alkaisi pihtaamaan taas joten laskeuduin alas vaimoni haarojen väliin ja ensin imin molempien rehevien reisin sisäpintoihin melkoiset jäljet kunnes aloitin rytmikkään pillun nuolemisen ja maistoin siinä sivussa myöskin omia eritteittäni sillä tiesin sen kiihottavan vaimoani kun nuolin hänen juuri naitua pilluaan. Tai ainakin ennen hän siitä piti ja ei ainakaan nyt tuntunut sitä pahaksi pistävän sillä hän mourusi taas käsittelyssäni kuin kissa. Hieroin klitorista samalla oikein kunnolla edelleen imien ja näykkien häpyhuulia kunnes vaimoni valahti aivan veltoksi kovan kirkaisun saattelemana .

Tämän jälkeen nuolin pillunkin vielä kerran puhtaaksi ja maistoin sen ihanan imelän ja happaman maun ja tajusin taas kerran että maailmassa mikään ei maistu niin ihanalta kuin oman vaimon puhki nussittu vittu mutta tämäkään ei minulle riittänyt sillä vaimoni ollessa aivan puolustuskyvyttömässä tilassa nostin hänen jalkansa koukkuun hänen vatsansa päälle ja levitin kankkuja nähdäkseni persereiän ja kyltymättömässä kiimassa tein jotain mitä en olisi ikinä uskonut tekeväni. Nautitulla alkoholilla oli varmaankin myös vaikutusta asiaan.

Samalla kun hieroin rytmikkäästi vaimoni klitorista ja työnsin sormea pilluun aloitin vaimoni ryppyreiän nuolemisen ” Ooh mitä sä teet , ooh älää , lopeta aah älä aaah ihanaa” Vaimoni valitti ja suorastaan tärisi ja alkoi kiemurtelemaan ja voihkimaan käsittelyssäni ottaen nilkoistaan kiinni ja jos mahdollista levittäen vielä entisestään persettään auki jotta minä pääsisin työstämään häntä oikein kunnolla ja minä poika se vain nuolin persettä ja sormetin pillua todella poikamaisen innokkaasti. Vaimoni rehevä perse maistui suolaiselta ja en ainakaan huomannut mitään ulosteeseen tai hajuihin viittaavaa mutta se saattoi johtua siitä että olimme saunapuhtaita. Vaimoni suusta ei tullut enää mitään selvää tunnettavaa sanaa vaan hän vain mongersi ja soperteli jotain innokkaassa käsittelyssäni. Hän vaikutti olevan taivaissa sillä niin hyvää se tuntui hänelle tekevän. Jatkoin klitoriksen hierontaa ja pillun sormetusta ja samalla toisella kädelläni levitin hieman lisää ryppyreikää ja työnsin kieleni sinne lipaisten pari kertaa , nyt tuli nenääni pieni tuoksahdus mutta se ei enää menoa haitannut ja kullinikin alkoi taas heräämään . Mutta sitten tapahtui jotain aivan ennen kokematonta kun lipaisin vielä vaimoni ryppyreikää pari kertaa vaimoni vain mongersi jotain käsittämätöntä selkä kaarella kuin paraskin voimistelija ja jotain märkää ja lämmintä lensi kasvoilleni vaimoni samalla menettäessä tajuntansa sillä niin kovan orkun hän sai.. Hätäännyin ensin ja luulin hänen saaneen jonkin kohtauksen ja virtsanneen päälleni mutta se ei ollutkaan niin. Ilmeisesti hän oli elämänsä ensimmäisen kerran kokenut naisen ejakulaation järisyttävän kovana ja menettänyt tajuntansa sen seurauksena..

Nousin ylös kulli kovana vaimoni haaravälistä ja katselin häntä. Näky oli vielä irstaampi kuin edellisellä kerralla , vaimoni makasi vieläkin nilkat korvissa peräreikä sykkien ja pillu leveänä uhkeiden rintojen valuessa sivuille veden loristessa hänen päälleen. Hain takkahuoneesta kännykkäni ja otin hänestä nopeasti pari kuvaa kännykän kameralla jotta olisi myöhemmin jotain katseltavaa ja runkattavaa komennuksilla. Olin edelleen kulli puoli tangossa mutta en jaksanut enää runkata ja vaimoni tuskin jaksaisi enää tänä yönä mitään saatikka huomenna joten otin suihkun ja pesin meidät molemmat ja kannoin nyt jo tiedottoman vaimoni sänkyymme nukkumaan. Asetin hänet kyljelleen sänkyyn vetäen peiton päällemme ja asetin vieläkin puolikovan kaluni hänen pyllyvakoonsa jos hän vaikka haluaisi aamulla vielä ennen kuin lapsemme herää vaikka vähän sitä epäilinkin.

Heräsin aamun sarastaessa lapsemme itkuun , vedin housut jalkaan ja menin katsomaan mikä on hätänä mutta tutti oli vain tippunut ja laitoin sen takaisin suuhun ja sitten Nukkumatti kutsui vielä pikkuistamme. Kävin vessassa ja sen jälkeen keittiössä juomassa. Kello näytti olevan 07:00 aamulla mutta lomaa oli vielä jäljellä joten saatoimme nukkua pidempään. Menin takaisin makuuhuoneeseen ja huomasin vaimoni menneen vessaan tarpeilleen ja varmaankin rasvaamaan paikkojaan sillä ne taisivat olla aika kipeinä. Ajattelin eilistä iltaa ja viime yötä ja kullini alkoi heräilemään. Heitin nopeasti housut tuolille ja menin alastomana odottamaan vaimoani peiton alle runkaten hieman samalla.

Meni tovi ja vaimoani ei kuulunut joten taisin torkahtaa kunnes heräsin vessan oven kolahdukseen. Oli aika hämärää ja tiesin että vaimoni ei huomaa olenko hereillä vai en niin päätin olla hiljaa ja katsoa mitä tapahtuu.
Vaimoni vaappui ovelta sängylle ja huomasin että hän oli laittanut pikkuhousut jalkaan , t-paidan päälleen, hiukset ponin hännälle ja lasit päähän kun oli käynyt vessassa ja tässä valaistuksessa hänen rehevät muotonsa tulivat hyvin esille

”No vaatteita ei kauaa tarvita” tuumasin ” Oot sä hereillä” vaimoni kysyi tullessaan viereeni peiton alle ja ottaessaan lasit pois päästään ” olen ja haluan sua” sanoin samalla kun otin hänen rinnoistaan kiinni ja aloin tarmokkaasti hieromaan niitä paidan läpi ” auh , toi sattuu , ne on aika arat kun annoit sellaiset kyydit viime yönä . Sä et oo ikinä ennen ollut tuollainen , mun pyllykin sykkii vielä ihanalla tavalla ja en oo ikinä lauennut noin, mikä suhun oikein meni , oot sä kunnossa”vaimoni kysyi samalla kun alkoi hieromaan kulliani ja huokaisi ”ihanan iso ja suonikas mutta en kyllä pysty naimaan tänään , mun paikat hajoo mutta ehkä huomenna , jooko kultsi” huokaisi vielä vaimoni ” sinun rivot juttusi ja se että työnsit sormesi mun pyllyyn sai mut ihan hulluksi ja eikö kelvannutkaan ”kysyin. ” Kelpasi mutta yllätyin vaan niin , kun olit niin kiihkeä ja hieman pervokin sillä ketään ei ole ennen nuollut mua sieltä” kujersi vaimoni ja jatkoi huokaillen kullini runkkaamista mikä tuntui todella hyvältä vaikka se olikin hieman arka öisestä sessiosta ” ai tarkoitatko persereikääsi” kysyin . Ja voisin vannoa että hämärästä huolimatta vaimoni punastui korviaan myöten ja mumisi jotain mistä en oikein saanut selvää ja sitten sanoin ”tein sen siksi koska minua himotti niin valtavasti ja rakastan sinua niin paljon”

Tämän julistukseni jälkeen vaimoni ei sanonut mitään mutta hän aloitti rytmikkään runkkauksen kahdella kädellä ja valutti taas sylkeä suonikkaan kyrpäni päälle liukasteeksi ja voi että se teki höpöä. ”Tätä kullia ei enää runkkaa kukaan muu kuin minä tai nai ja niinhän se aikoinaan Papin edessä luvattiin” sanoi vaimoni omistavasti ja nielaisi terskani suuhun edelleen runkatessa kyrpääni ja hetken imutuksen jälkeen hän työnsi yllättäen taas sormensa pyllyyni ja minulta lähti miltei heti mällit liikkeelle ” aah , nyt tulee aaaaa” sain juuri huudettua että hän ehtisi ottamaan kullini pois ihanan lämpimästä suustaan kun kyrpäni jo pumppasi viimeisetkin jäljellä olevat tipat pusseistani vaimoni suuhun ja yllätyksekseni hän nieli kaiken tyytyväisesti huokaisten ja kävi kainalooni käpertyen nukkumaan ja minä tuumasin väsyneenä ”Onko tämä tottakaan ja pitänee ostaa lisää Viskilikööriä” ja nukahdin vaimoni viereen onnellisen tyydytettynä.

Nyt tuntui menevän hyvin , silti muutamat epäilykset jäivät kummittelemaan mieleeni mutta niistä lisää myöhemmin…
414313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Melkoisen erikoinen tarina , verbaalisesti lahjakas ja aika vähän kirjoitusvirheitäkin. Tarina vain jäi mietityttämään , että voisiko se olla totta? Ja mitä ne epäilykset ovat?

Äänestä

Luuletko tosissasi että joku jaksaisi lukea tuota älyttömän pitkää avioseksi-tekstiäsi?? Ja tylsääkin oli se vähä mitä luin arrrggggggghhhh!

Äänestä

totta tai ei niin hiton hyvä stoori, vaikka ei omalle kohdalle...

Äänestä

Kivaa luettavaa. Tuli vaan mieleen, että oliko vaimo pyytäny kenties posteljoonin kylään muutamaan kertaan? Aviomies on kyl saanu olla aika kova jätkä jos tohon pystyy vuosien ajan. :) Lisää tollasia miehiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskollinen Aviomies kirjoitti:

Avioliitto 4-vuoden jälkeen

Olin tavannut vaimoni 2001 lokakuussa ja silloin kiinnitin huomiota heti häneen. Vaimoni oli tuolloin 175 cm pitkä , 30-vuotias, ristiverinen , ihanalla muodokkaalla takamuksella jota hän pyöritti joko tarkoituksella tai huomaamattaan (ja joka vain odotti työstöäni) ja terhakoilla b-kupin rinnoilla varustettuna todella seksikäs pakkaus . Synnytyksen jälkeen vaimolleni tietysti tuli muutama lisäkilo ja rinnat kasvoivat ja alkoivat riippumaan mutta se kiihotti minua vain entisestään sillä rehevät aikuiset naiset kiihottavat minua mielettömästi.

Vaimoni tietysti piti itseään kuvottavana synnytyksen jälkeen ja tästä ne ongelmat lopulta kai alkoivat sillä todella kiihkeän suhteen alun jälkeen olimme menneet naimisiin ja saanet yhden lapsen. Asiat olivat ulospäin mallillaan mutta lapsen syntymän jälkeen kuivui seksi kokonaan. Saatoin saada kerran kuukaudessa jos hyvä tuuri kävi .Kun vaimoni sai tietää 2002 heinäkuussa olevansa raskaana olimme miltei vuoden rakastelematta. Vaimoni sanoi että äitiys oli vienyt halut kokonaan pois hänen mielestään. Synnytyksen jälkeen meni vuosi ennen kuin sain taas seksiä ja sekin piti jättää kesken koska vaimoni paikat olivat niin herkät että sattui. Hän ei myöskään enää halunnut tyydyttää minua suullaan eikä myöskään antanut minun antaa hänelle suuseksiä. Sanoi sitä teinien touhuksi eikä hän suostunut enää muihin asentoihin kuin lähetyssaarnaajaan ne harvat kerrat kun rakastelimme.

Mieleeni tuli muutaman kerran että kävisin vieraissa mutta sitä en pystynyt tekemään koska rakastin vaimoani ja ajattelin että kyllä se tästä muuttuu paremmaksi ja olihan meillä ihana lapsi. Eniten sapetti tilanteessa se että hän oli ennen minua ollut hyvinkin aktiivinen seksuaalisesti ja hänellä oli ollut huomattavasti enemmän partnereita kuin minulla .Kerran hän pienessä sievässä jopa tunnusti olleensa mustan miehen ja arabin kanssa , olin tästä yllättynyt ja kiusoittelin häntä myöhemmin tästä useaan otteeseen ja myöskin käytin tätä tietoa riidoissa hyväkseni ja kuten arvata saattaa hän ei ollut siitä hyvillään . Hän se oli joka sanoi minulle että jutut mustien isoista eivät pidä paikkaansa ja että arabit ovat sovinistisia sikoja ja vain heittävät rojut ränniin pahemmin naisen tarpeista välittämättä, on jopa sanonut useampaan otteeseen että minun elimeni on isommasta päästä mitä hän on ikinä saanut. Uskoin tietysti häntä sillä eihän minulla ollut mitään vertailu kohteita tähän asiaan paitsi ne muutamat filmit mitä teininä olin nähnyt mutta oletin että näihin leffoihin oli hakemalla haettu ison omaavia miehiä eri roduista.

Olen omasta mielestäni naisen tarpeet huomioon ottava ja useasti ennen rakastelua vedin käteenkin jotta en laukeaisi liian nopeasti ja saisin vaimoni tyydytettyä. Vaimoni myöskin piti siitä kun vedin käteen hänen katsellessaan ja joskus hän antoi minun tulla hänen rinnoilleen mutta en enää saanut laueta hänen kasvoilleen saatikka suuhun vaikka olisin kovasti halunnutkin ja vaikka ennen näin olimme tehneet miltei päivittäin . Seksi siis oli vähäistä , hyvin tavallista ja todella tylsää vaikka siitä suuresti nautin kun sitä harvoin sain .Tilanne johti siihen että masturboin vähintään kerran päivässä jotta en olisi kokonaan seonnut ja kuvittelin rakastelevani vaimoani ihanimmilla tavoillani mitä vain päähäni sain. Kuvittelin myös naivani monia muita naisia työpaikaltani , naapurustostani ja myöskin flirttailin paljon . Sain myöskin vastakaikua ja leikittelin välillä ajatuksesta syrjähypyillä mutta en kuitenkaan langennut vaikka olin mielestäni kovassa puutteessa.
Lopulta kerroin vaimolleni että joudun masturboimaan vähintään kerran päivässä kun haluttaa niin paljon. Hän oli sitä mieltä että minussa on jotain vikaa ja jos en pysty itseäni hillitsemään niin on varmasti parempi että tästä lähtien vain masturboin niin ei tarvitse hänen kanssaan sitten rakastella ja eipä tule eturauhas-syöpää tai muita vaivoja kun tumputan eli elämä muuttui aika kurjaksi.

Sitten tuli elämäntilanteeseemme muutos kun minut irtisanottiin silloisesta työpaikastani kaiken muun kurjuuden lisäksi mutta onneksi sain miltei heti uuden työpaikan Itämeren maissa keikkahommia tekevästä yrityksestä.

Vaimoni ei tästä pitänyt koska hän oli sitä mieltä että komennus hommia tekevät miehet vain ryyppäävät ja käyvät huorissa ja sekin kuulemma on minun perimmäinen ajatukseni.Vaimoni ei myöskään enää käyttänyt alkoa ja täten en minäkään saanut enää juoda.Sanoi vielä että jos petän häntä niin hän lähtee saman tien ja en ikinä enää näe lastani. Ei auttanut siihen selittelyt että vanhasta hommasta tuli kenkää ja muita vaihtoehtoja ei oikein ole kun tuota talon asuntolainaakin pitäisi vähentää 1200€ kuussa . Tässä työssä tili oli hyvä jo päivärahojenkin takia , joten hänen oli siihen pakko suostua lopulta pitkin hampain .Samalla hän sitten ilmoitti että kun minä oikein rupean tienaamaan niin hän meneekin takaisin koulun penkille. Ei siinä sitten muu auttanut kuin minun suostua vaikka vaimon koulu kestää 3-vuotta ja sen ajan minä olen sitten perheen todellinen elättäjä .

Näin jatkettiin 2 vuotta , vaimo kävi kouluja ja minä olin kotoa pois 2-3 viikkoa putkeen ja lastani näin vain viikon kuukaudessa. Vieraissa en käynyt vaikka mahdollisuuksia olisi ollut komennus hommissa . Alkoa tosin käytin paljon ja masturbointi jatkui päivittäin kun olin komennuksella mutta kotona en juonut mitään vettä väkevämpää enkä myöskään masturboinut mutta keikoilta tuli tuota halpaa viinaa , olutta , siideriä ja lonkkua kotiin kannettua jos vaikka joskus ottaisin ajattelin tästäkin tietysti vaimoni marmatti .Yllätyksekseni silti fantasoin vaimostani mitä erikoisimmissa asennoissa ja mielikuvitukseni sen kuin lensi , tajusin rakastavani edelleen vaimoani palavasti ja tietysti kärsin vielä enemmän.

Vaikka olin jo 36, en yhtä asiaa ollut päässyt ikinä kokeilemaan , nimittäin anaali seksiä . Muutaman kerran aikoinaan kun olin asiasta vaimoni kanssa puhunut hän selkeästi sanoi että ei ikinä ole sitä kokeillut eikä haluakkaan kokeilla joten asia jäi siihen. Tosin suhteemme alussa kun olimme kiihkeästi rakastellet ja olin häntä ottanut kiihkossa takaapäin olin kyrpäni vahingossa törkännyt vaimoni perseeseen siten että terska oli jo uponnut sisälle mutta siitä vaimoni oli alkanut välittömästi kirkumaan ja yhdyntä oli jäänyt siihen. Näitä minä kuvittelin ja masturboin mutta siihen se todellakin jäi.

Todellisessa elämässä seksuaalinen kanssa käyntimme tyrehtyi kokonaan sillä ne kerrat kun olin kotona vaimoni valitti että koulu ja lapsen hoito ovat hänet niin väsyttäneet että hän tarvitsee lepoa ja minä saan hoitaa lapsen ja työt kotona . Ja seksiä on kuulemma turha kuvitella , että tumputa vaan sanoi vaimoni ivallisesti.

Sitten asiaan tuli muutos vuoden 2005 kesällä. Kesäloman yhteydessä käytin myöskin ylityö vapaani ja minulla oli kaikkiaan 7 viikkoa lomaa . Loma meni yllättävän mukavasti vaimoni ja lapseni kanssa sillä vaimolla oli koulusta kesäloma , Vietimme loman kotona mitä nyt kävimme sukuloimassa ja korjasin kotona paikkoja. Loman ensimmäiset 4 viikkoa jo menivät ja seksiä ei tietenkään ollut yhtään. mutta jokin oli selvästi muuttunut. Havaitsin että saunassa ollessamme vaimoni liikkui vapautuneemmin ja ei enää peitellyt itseään ja taisi hän jopa vilkuilla minua . Sitten eräänä iltana kun olin laittanut lapsen nukkumaan ,oli yllätyksekseni vaimoni avannut komennukseltani tuomani Viskilikööri pullon jota maistelimme muutaman lasillisen verran ja itse join vielä yhden oluen ja tämän jälkeen menimme saunaan jossa vaimoni joi kaksi siideriä kanssani. Muutaman löylyn jälkeen kävimme terassilla juttelemassa mukavia jonka jälkeen vaimoni meni suihkuun ja odotellessani vuoroani katselin häntä sillä en nimittäin ollut häntä nähnyt aikoihin ilman rihman kiertämää. Hän oli todella hyvän näköinen , auringossa ruskettunut iho , ristiveriset hiukset , raskaasti roikkuvat ehkä jopa C-kupin rinnat , nännit jotka olivat kuin Nortin natsat , maha oli kivasti pömpöllään ja perse oli ihanan muodokas ja joka vain odotti kyrpääni ja hän oli sheivanut karvat pillun ympäriltä siten että siihen oli jäänyt siisti koivun lehden muotoinen karvoitus ja sääret olivat ihanan rehevät joita olisi mukava nuolla. Himoni alkoivat siinä entisestään kasvamaan ja kullini osoitti heräämisen merkkejä kun katsoin vaimoani ja tajusin tai vakuuttelin alkavassa himossa itselleni että hänkin on kiihottunut kun nännit noin nöpöttävät joten päätin toimia.

Kävelin häneen kiinni siten että kyrpäni meni hänen pylly vakoonsa ihanasti ja sanoin ” Nyt annat , haluan niin paljon” samalla hieroin vaimoni rintoja ja suutelin kaulaa ja niskaa. Vaimoni kallisti päätään taaksepäin ja
iloiseksi yllätyksekseni sanoi ”pane mua paljaalle niin kuin ennen ja kovaa” samalla ottaen kyrvästäni kiinni nojautuen eteenpäin pyllistäessään minulle jotta saan kyrvän takaapäin sisälle. En voinut uskoa tätä onnea , en ollut saanut takaapäin ainakaan 3 vuoteen ja nyt vaimoni suorastaan vaati sitä ja vielä ilman kumia , kuka tämä nainen oikein on mutta tuumaukseni loppui lyhyeen kun Vaimoni ohjasi kyrpäni kuumaan pilluunsa samalla levittäen jalkojaan enemmän ja ottaen toisella kädellään kiinni suihkun tangosta jotta ei kaatuisi ja minä otin hänen roikkuvista rinnoista kiinni takaapäin ja suorastaan rusentelin niitä käsilläni ja työntelin kyrpääni pari kertaa sisään samalla juntaten vaimoni päätä suihkun kaakeleita vasten ja tunsin jo nyt mällien lähtevän pusseistani joten vedin kyrpäni nopeasti ulos pillusta ja ruiskutin spermat pylly vakoon johon myöskin jätin kyrpäni lepäämään ja edelleen hieroin hänen meheviä rintojaan ”Luoja miten ihanaa, sä oot niin ihanan märkä ja tiukka että multa tuli heti , eihän sattunut” Kysyin vaimoltani johon hän tokaisi naurahtaen” Senkin sika , en edes päässyt mukaan , nyt saat nuolla mua heti vitun pikku pukki”

Olin todella yllättynyt siitä että vaimoni puhui rumia ja siitä että se kiihotti minua ja nähtävästi häntäkin ja saisin vielä nuolla pilluakin . Kyrpäni rupesi heti heräilemään uudelleen ja laitoin suihkun virtaamaan hiljalleen lämmintä vettä ja käänsin vaimoni ympäri ja menin polvilleen hänen eteensä ja rupesin nuolemaan pillua hänen seistessään yläpuolellani edelleen pitäen kiinni suihkutangosta minun imiessä häpyhuulia ja näykkäillessä klitorista hampaillani ja tästä rohkaistuneena työntäen ensin yhtä sormea ja sitten kahta pilluun. ”Nyt otettaisiin menetetyt kerrat takaisin oikein korkojen kanssa” tuumasin .Vaimoni alkoi huohottamaan kiihkeämmin ja ynisemään kovemmin koko ajan ja kullini paisui entisestään kieleni ja suuni imiessä tuota hapanta vittua ja sormieni runkatessa pillua entistä kovemmin . Luoja että se tuntui hyvältä. Vaimoni vinkui ja inisi kovemmin ja kovemmin koko ajan ja työnsi kuumaa vittuaan kasvojani vasten ja tällöin minuun iski kiusaus ja työnsin äkkiä toisen käden keskisormen vaimoni neitseelliseen perseeseen samalla imien klitorista kuin mielipuoli . Vaimoni hyppäsi ilmaan kuin sähköiskun saaneena ja suorastaan karjaisi ”IHANAA” repäisten samalla kaatuessaan suihkun tangon irti kiinnikkeistään ja rojahtaessaan päälleni edelleen nykien orgasmin kourissa. Nopeasti heitin tangon sivuun lämpimän veden edelleen valuessa päällemme ja vetäisin vaimoni suoraksi lattialle levittäen hänen säärensä levälleen ja suorastaan paniikin omaisesti enää mitään hienouksia ajatellen survoin paisuneen kyrpäni vaimoni kiimaiseen kuumaan vittuun samalla rohkaistuneena vaimoni tuhmista puheista sanoen ”Nyt saat kunnolla kyrpää senkin tiukka vittu , panen sulta aivot pihalle saatanan pihtari enää en runkkaa saatana” johon vaimoni sopersi vastaan että ”Älä runkkaa, päästä sisään niin saat lisää pillua ,pane mua ja päästä lasti sisään niin otan sulta suihin vielä” Tästä innostuen nappasin vaimon jaloista kiinni ja heitin ne hartioilleni kansituolin murskaamis asentoon jotta saisin pantua syvemmälle , asento josta vaimoni ainakin ennen piti ja vaimoni vastaili työntöihini entistä kiivaammin hieroen toisella kädellään klitoristaaan ja toisella puristellen rintaansa syvästi huokaillen ja kuiskaten ”Pane mua isolla kyrvälläsi , viime kerrasta on niin paljon aikaa , pane jos rakastat mua ” tilanne ja näky oli niin mielettömän rivo veden valuessa päällemme että minulta meinasi taas tulla mutta nyt kun minulta oli eka lasti tullut ei toinen yllätyksekseni tuntunut irtoavan mitenkään. Otin toisella kädelläni kiinni vaimoni vapaasta rinnasta ja puristelin ja nipistelin oikein kunnolla välillä nuollen ja näykkien nänniä ja nännipihaa rinnasta puhumattakaan samalla työnnellen niin lujaa että työntöjeni tahdissa vaimoni pää tömähti aina suihkun kaakeliseinään ihanien rintojen hytkyessä käsittelyni alla.”Miten rivolta tämä näyttääkään ajattelin , pitänee vaimolle juottaa useammin Viskilikööriä ja muuta sillä mikä muuten selittäisi tämän täydellisen muutoksen hänen käytöksessään ja toivottavasti hänen paikkansa kestävät kun viime kerrasta on niin paljon aikaa ”

Jatkoin jyystämistä hyvän aikaa tässä asennossa veden hiljalleen valuessa ja vaimoni vain ynistessä hiljaa vastaillessaan survaisuihini lantiollaan ja hieroessaan klitoristaan ja nyt ottaessaan toisella kädellään kiinni seinästä jotta pää ei enää hakkaisi kaakeleihin niin kovaa mutta minä vain painoin kovaa kyrpääni vaimoni mielettömän kuumaan pilluun edelleen aivan kuin saisin sitä ensi kertaa ja siltä se tuntuikin. Tuntui mielettömän tiukaltakin aivan kuin se olisi tiukentunut viime kerrasta tai kyrpäni olisi kasvanut.

Vaimoni yninä muuttui kovemmaksi aste asteelta kunnes hän suorastaan ulvoi suoraa huutoa jolloin nappasin häntä nilkoista kiinni ja taivutin jalkoja hänen kasvojaan kohden työnnellen vielä kovemmin kyrpääni häneen samalla näykkien ja imien hänen upeita rintojaan, luoja miten ihanalta se tuntuikaan. Vaimoni pillu alkoi supistelemaan tavalla mitä en muista ikinä kokeneeni tai sitten aikaa oli vain mennyt liian kauan jotta muistaisin miltä se tuntuikaan ja hän vain huusi samalla edelleen hieroen raivokkaasti klitoristaan ja yhtä – äkkiä hän vain tärisi ja meni aivan veltoksi jolloin päästin toisesta jalasta irti ja vetäisin kaluni ulos pillusta .

Tämän jälkeen menin polvilleni hänen haarojen väliinsä ja aloitin jälleen nautinnollisen pillun nuolennan ” en vaan voi saada pillua tarpeeksi ”ajattelin. Nuolin ja näykin häpyhuulia samalla kun työntelin kahta ja hetken päästä kolmea sormea vaimoni pilluun ja peukaloani pyöritin koko ajan klitoriksen päällä ja vaimoni voihkinnan jatkuessa lantion pyörinnän vain kiihtyessä ihanan litinän tullessa pillusta ja veden virratessa . Vaimoni selkä nousi kaarelle aivan kuin se olisi katkeamassa ja minä poika imin suu vaahdossa pillua vaimoni saadessa varmaankin kolmannen orgasminsa. Vaimoni makasi virtaavan vesi suihkun alla aivan velttona silmät tiukasti kiinni syvään hengittäen ja samalla edelleen rintojaan hieroen. Nyt nousin hieman ylemmäs ja suutelin vaimoni pömpöttävää pikku mahaa samalla kun sormetin hänen pilluaan edelleen. Jostain syystä olin aina kiihottunut naisen vatsan alueesta ja aina kun oli mahdollista halusin sitä kosketella nuolla ,näykkiä ja jopa laskea mällit vatsan päälle.

”Tuntuiko hyvältä senkin pikku lutka” kysyin häneltä johon hän vain vaivoin vastasi ”et kai sä vielä tullut senkin iso pukki sillä saat panna vielä mua jos susta on siihen” Käänsin heti vaimoni vasemmalle kyljelle ja laitoin hänen jalkansa koukkuun , itse olin polvillani hänen muodokkaan perseensä takana ujuttaen kyrpääni hänen vittuunsa sillä tässä asennossa löysäkin vittu tuntuu todella tiukalta , tosin vaimoni vittu ei kovin löysä ollut joten ajattelen että laakeri lähtisi pian.

Otin vaimoani ylemmästä kankusta kiinni ja aloin työntelemään kovenevaan tahtiin , vaimoni voihkinta kasvoi koko ajan ja hän parahti ” ei noin kovaa ,sattuu ota rauhallisemmin , se on niin iso” johon naurahdin ” ei se niin iso ole vaan sinä olet niin ihanan tiukka pikku lutka ja olet varmaan isompaankin saanut , vai mitä” Vaimoni vain huohotti eikä vastannut mitään minulle jolloin käskin häntä taas hieromaan rintojaan jota hän alkoikin tekemään kun samalla taas innokkaasti työnsin vasemman käden keskisormeni hänen perseeseensä joka ei ollut enää niin neitseellinen ja on hän tainnut sinne ennen minua kyrpääkin ottaa ajattelin. Vaimoni vain ynähti kun työnsin sormeni hänen pyllyynsä samalla kun tunsin välilihan läpi kuinka kullini souti hänen pillussaan ja sanoin” Vastaa , onko kullini muka niin iso kuin väität ja olet sinä tainnut nuoruudessasi ottaa kullia perseeseenkin kun olet mustien ja Arabejen kanssa nainut saatana , vastaa” ja kullini jatkoi soutamista vaimoni ihanan tiukassa ja kuumassa pillussa keskisormeni ollessa perseessä ja ihana pillun litinä ja veden lorina täytti edelleen suihkutilan vastasi vaimoni parahtaen ” kullis on isooh ja oon ottanut mustalta mieheltä perseeseen mutta sä oot ainoa ketä oon rakastanu, anna anteeksi että en kertonut totuutta mutta pelkäsin että pitäisit mua lutkana ” Se oli niin törkeän ihanaa ja kiihottavaa vaimoni sanomana että tunsin saman tien kuinka pusseissani tuntui tuttu kutina ja mällit lähtivät liikkeelle ja työnsin kyrpäni niin syvälle vaimoni vittuun että hän kirkaisi kivusta ja nautinnosta samalla kun laskin lastin syvälle häneen ja ajattelin samalla ”Nyt en kyllä enää runkkaa , tästä lähtien panen kun haluan”.

Rojahdin vaimoni päälle sillä minulta meni jalat alta ja varpaissa saakka tuntui ihana sykintä kun kyrpäni vielä pumppasi siemeniäni vaimoni antoisaan vittuun niin pitkän ajan jälkeen ja minulta tuntui menevän tajukin samalla. Kun palasin tähän maailmaan veltostunut kullini oli jo luiskahtanut vaimoni vitusta ulos kuorruttaen hänen kankkujaan lisää nesteilläni. Vaimoni punnersi ylös altani suihkun lattialta ja kääntyi puoleeni kujertaen ” jos jaksat vielä niin tiedä mitä vielä sulle annan” Johon vain naurahdin vastaukseksi ” Minä otan jos haluan senkin valehtelija ” Sillä hetkellä hänellä oli pelästynyt ilme kasvoillaan joka pian hävisi ja sitten hän sopersi ” nouse ylös ja mennään takkahuoneen sohvalle mulla on jano ja vähän heikko olo mutta ensin huudellaan hiki ja nesteet pois ” Sitten hän alkoi pesemään itseään ja suihkutti minut siinä samalla.

Tämän jälkeen kävelimme takkahuoneen sohvalle ja avasin meille molemmille siiderit ja mittailin katseellani vaimoani ja mietin mikä oli syy tähän ihanaan rakasteluun koska ei tämmöistä ole aikoihin tapahtunut. Olin imenyt vaimoni rintoihin ja vatsaan navan ympärille melkoiset jäljet joten ei hän vähään aikaan voi kulkea avoimessa napapaidassa , tosin ei hän ole halunnutkaan kun on kuulemma niin lihava vaikka ei todellakaan ole.

Vaimoni laski pullonsa pöydälle ja hivutti kainalooni vetäen samalla huovan päällemme sopertaen ” Rakastan sua , levätään hetki sillä oon vähän väsynyt ja paikatkin on kipeitä mutta haluun suo vielä lisää tänä yönä” ”Minäkin rakastan sinua ja en pidä sinua lutkana , saat anteeksi jos nyt edes mitään anteeksi annettavaa on” vastasin vaimoni naurahtaessa tyytyväisenä ja unisena . Tunsin kun tuttu tunne nivusissani kohotti jälleen päätään , olipa hyvä olo ja taisin olla onnellinen ajattelin nukahtaessani.

Heräsin unesta ja katsoin kelloa joka näytti jo puoli kahta yöllä . Vaimoni kuorsasi alasti sohvalla vatsallaan
rehevä pylly pystyssä. Nousin ylös kävin vessassa ja samalla vilkaisin että talossa oli kaikki hyvin ja että lapsi nukkui. Kaikki oli ok ja palasin takkahuoneeseen jossa vaimoni edelleen nukkui ihanasti perä pystyssä.

Katselin nukkuvaa vaimoani ja Rupesin pikkuhiljaa runkkaamaan kovettuvaa kulliani sillä siitä minulla oli kokemusta vaikka muille jakaa , runkkaamisesta nimittäin. Kullini seisoi kuin aisa sillä tiesin mitä seuraavaksi tekisin sillä se oli vain oikeus ja kohtuus kaikkien näiden vuosien jälkeen. Kävelin sohvan luo runkaten kulliani ja olin juuri nousemassa vaimoni selkään kun hän avasi uniset silmänsä ja näki kasvojensa edessä kullini ja kuiskasi ” Ihanaa, sulla seisooo , voitko runkata kun katselen sua ja mäkin runkkaani” nielaisin ja vaivoin sain vastattua” joo” Aloitin tasaisen runkkauksen katsellen vaimoani joka hyväili itseään , hän hieroi upeita rintojaan kaksin käsin suu raollaan jalat levällään ja lipoi huuliaan kysyen minulta ” Haluut sä mua ” samalla aloittaen toisella kädellä rytmikkään klitoriksen hieronnan . Hullu nainen, sillä minä suorastaan tarvitsin häntä mielettömästi ja halusin työntää kullini häneen välittömästi , luoja miten kiihottunut olin. Vaimoni lopetti hyväilyn ja kutsui minut luokseen ” Lupasin ottaa sulta suihin ja nyt otan” Vaimoni otti kaksin käsin kiinni pakaroistani imaistessa koko kullini suuhunsa ja minulta meinasi mennä taju , niin ihanalta se tuntui sillä edellisestä suuhoidosta oli aikaa. Mietin myös ” Milloin vaimoni on noin ottanut minulta suihin , ei koskaan, missä hän on tuon oppinut” mutta sitten kiima vei voiton ja työntelin kulliani innokkaasti vaimoni suuhun. Hän imi syväkurkkumaisesti kulliani pitkään ja sain oikein työskennellä että en olisi lauennut hänen suuhunsa vielä. Vaimoni nuoli kyrpäni vartta kuin jäätelöpuikkoa ja imi terskaani kuin tikkaria ja välillä hän imaisi kivekseni vuoron päärään suuhunsa ja näykki niitä hampaillaan ja sitten taas hän runkkasi minua kaksin käsin puristaen todella kovaa ja hieroen kyrpääni ihania rintojaan vasten .Olin taivaassa, voiko näin ihanaa ollakaan, Vaimoni imasi vielä pari kertaa kullini riettaaseen suuhunsa ja tämän jälkeen hän runkkasi tuumailevan näköisesti kulliani pari kertaa ja taas nielaisi sen suuhunsa ja jatkoi mieletöntä imutustaan. Sitten hän jatkoi runkkausta ja yllätyksekseni valutti suustaan sylkeä kullini päälle ” ihanaa kyrpää , haluutsä panna mua vielä ,en mä edes muistanut että se on näin iso, oon todella pahasti laimin löynyt sua” ” Vai että haluanko ” En , haluan rakastella kanssasi” sanoin ollessani seitsemännessä taivaassa ja vaimoni meni selälleen sohvalle ja levitti jalkansa kutsuvasti vetäen minua kullistani päälleen ja koetin hellästi nyt työntyä vaimoni kuumaan pilluun niin syvälle kuin pääsin ”ihanan tiukka pillu, eihän satu” kuiskasin” ei , paina pohjaan saakka kunnolla nyt naidaan, haluan sua niin että tekisi mieli huutaa” Kevyesti työntelin kullia vaimooni pikkuhiljaa nopeuttaessani tahtia vaimoni ristiessä jalkansa selkäni taakse ja pitäessä kaksin käsin kiinni pakaroistani. Survoin kulliani pilluun vaimoni innokkaasti myötäillessä työntöjä ja visertäessä korvaani ” mä oon sun pikku lutkas senkin iso kairaaja pane mua niin kuin ei ketään oo ennen pannu” No saamansa pitää, ei tässä sitten mitään hellästi taidetakkaan rakastella” ajattelin kiihottuneena vaimoni tuhmista puheista. Ja jatkaessa rytmikästä kovenevaa työntelyä pilluun vaimoni voihkiessa allani ja kiimaisen pillun tuoksun ja litinän täyttäessä takkahuoneen. Voiko elämä ihanampaa olla kun tuli mieleeni ehkäisy , olinhan ruiskuttanut jo lastit vaimoni syövereihin ”Entä ehkäisy” tuhadin kiimassa vaimoni korvaan ja purressa vaimoni korvalehteä ja edelleen survoessa kyrpääni vaimoni ihanan syntiseen pilluun sillä niin ihanalta se tuntui.” Aloitin kuurin viikko sitten kun minua on viime aikoina haluttanut niin valtavasti ja en halua enää käyttää kumia ja se kiihoittaa niin ihanasti kun mällit valuvat norona mun pillusta” huohotti vaimoni korvaani ja aivan yllätyksekseni samalla kun hän sai taas uuden orgasmin huutaessaan hän survaisi sormensa syvälle minun peräreikääni . Olin täysin yllätetty tästä ja suorastaan karjaisin ja runttasin kyrpäni syvälle vaimoni sykkivään pilluun samalla saadessa elämäni oudoimman ja järisyttävimmän orgasmin. Ruiskin jatkuvalla syötöllä spermaani tuon ihanan pillun syövereihin vaimoni valittaessa himosta allani ja kuiskiessa ruokottomuuksia vielä korvaani ”Saitko nyt kunnolla pillua senkin pukki , haluatko vielä mua vai olenko liian vanha ja kuvottava sinulle , vastaa senkin himokas rietasteleva vanha ori” Hullu nainen ajattelin en edes voi tämän jälkeen enää ajatella muita naisia sillä niin ihanaa jopa pornahtavaa tämä minusta oli ” En edes voi katsoa muita naisia kuin sinua , rakastan sinua ja haluan panna sua aina vaan kuin on mahdollista.” sanoin ja päätin samalla koettaa kepillä jäätä sillä niin luonnolliselta jatkolta se tähän sessioon minun mielestäni sopi ”Haluaisin niin panna sua pyllyyn , annatko heti kun mulla vaan seisoo taas” Mutta vaimoni vastaus oli jäätävä ” En halua anaaliin , sillä se on niin likaista ja nöyryyttävää , oon kerran kokeillut ja en pitänyt siitä ja jos rakastat mua niin kunnioitat mun haluja kanssa. Voidaan silti alkuun kokeilla sormella ja jos mieleni muuttuu niin sitten saat panna mua perseeseen mutta epäilen koska kullisi on niin iso että se ei mun pyllyyn mahdu mutta juodaan nyt pullot tyhjiksi , käydään suihkussa ja mennään nukkumaan rakas , huomenna on uusi päivä taas”

Ei siinä sitten muu auttanut mutta toivo tulevaisuudesta jäi elämään ja kun menimme suihkuun ja saippuoin vaimoani puhtaaksi siinä sivussa yllätyksekseni alkoi kullini taas heräilemään pillun kutsuun vaimoni vaikertaessa ”vieläkö sä haluat , no ei kai siinä muu auta” ottaen kyrvästäni kiinni ja kuiskatessa ”ihanan suonikas mela” jatkaen runkkaamista , en olisi uskonut tätä jos joku olisi minulle sanonut että vaimoni haluaa näin paljon munaa ja puhuu tuhmia koko ajan .Olin mielettömän kiihottunut ja halusin taas panna vaimoani pillun syövereihin. Lämpimän veden edelleen virratessa ja kouriessani innokkaasti vaimoni ihania roikkuvia rintoja ja uhkeaa persettä vaimoni käski minuun mennä selälleni lattialle sillä hän haluaisi ratsastaa kangellani. Vaimoni otti kyrvästäni kiinni ja istui sen päälle siten että hänen selkänsä oli minuun päin ja kasvonsa jalkopäähäni. Kullini lipui ihanasti mossahtaen vaimoni vittuun ja minulla oli suora näkö yhteys kun kullini souti vaimoni pillussa rytmikkäästi edestakaisin vaimoni määräämässä tahdissa ja samalla otin kiinni noista ihanista rehevistä kankuista puristaen todella kovaa ja joissa näytti olevan hieman sellua mutta minua se vain kiihotti lisää sillä tältä aikuisen naisen pitääkin näyttää eikä joltain anorektikolta mallilta jolla on kaameat silikonit . Joten kiihdytin panemisen tahtia ja voi sitä voihketta vaimoni suusta ja litinää pillusta ja muistan ajatelleeni ” että tämähän on kuin pornahtavista päiväunistani ja saan laskea vielä sisäänkin” Nyt vaimoni laskeutui huohottaen taaksepäin siten että hänen selkänsä painautui rintaani vasten ja hän alkoi taas hieromaan toisella kädellä klitoristaan samalla kun minä puristelin molemmilla käsillä noita ihania rintoja. Vittu että tuntui hyvältä ja vaimoni alkoi huohottamaan todella kovaa ja kyrpäni jatkoi armotonta kairaamistaan vaimoni pillussa , varmasti on vaikeuksia kävellä huomenna tuumasin. Kyrpäni seisoi todella kovana ja en ollut edes lähellä laukeamista kun vaimoni selkä taipui kaarelle ja kyrpäni luiskahti ulos täysin naidusta vitusta mittavan valituksen karatessa vaimoni huulilta ja juntatun ilman purkautuessa pierun kaltaisella äänellä vaimoni todella jyystetystä pillusta.

En ollut edes lähellä purkautumista vielä ja vaimoni oli selvästi saanut munaa enemmän kuin tarpeekseen joten punnersin suihkun alta ylös ja katsoin rakasta vaimoani. Näky oli todella irstas , hän makasi virtaavan veden alla huohottaen todella raskaasti, jalat levällään ja pillusta näytti valuvan jotain eritteitä raskaiden rintojen kiiltäessä ja veden juostessa niiden sivuilta ja rintojen välisestä vaosta. Jotain oli tehtävä sillä halusin vielä laueta kerran joten vedin pari kertaa käteen ja istuuduin vaimoni vatsan päälle sovittaen kulliani rintojen väliin juuri vaimoni herätessä todellisuuteen ja vaikertaessa ” mä en jaksa enää mitä sä nyt aah , odota ” ja sitten hän puristi kullini rintojensa väliin. Tämän jälkeen aloitin rytmikkään naimisen rintojen väliin ja en enää hienostellut , suorastaan runttasin kulliani tuohon ihanaan vakoon ja painoin omilla käsilläni vaimoni käsiä että puristus olisi ollut vielä suurempi . Näky oli niin irstas veden virratessa että mällini lähti miltei heti kuorruttaen spermalla vaimoni rinnat ja kasvotkin hiuksista puhumattakaan .Oloni oli todella tyydytetty sillä en aikoihin ollut saanut näin paljon pillua samalla kertaa ja vaimonikin taisi olla aika tyytyväinen , tosin eihän naisista ikinä tiennyt.

Mutta en halunnut vielä tähänkään tätä jättää sillä tiedä vaikka vaimo alkaisi pihtaamaan taas joten laskeuduin alas vaimoni haarojen väliin ja ensin imin molempien rehevien reisin sisäpintoihin melkoiset jäljet kunnes aloitin rytmikkään pillun nuolemisen ja maistoin siinä sivussa myöskin omia eritteittäni sillä tiesin sen kiihottavan vaimoani kun nuolin hänen juuri naitua pilluaan. Tai ainakin ennen hän siitä piti ja ei ainakaan nyt tuntunut sitä pahaksi pistävän sillä hän mourusi taas käsittelyssäni kuin kissa. Hieroin klitorista samalla oikein kunnolla edelleen imien ja näykkien häpyhuulia kunnes vaimoni valahti aivan veltoksi kovan kirkaisun saattelemana .

Tämän jälkeen nuolin pillunkin vielä kerran puhtaaksi ja maistoin sen ihanan imelän ja happaman maun ja tajusin taas kerran että maailmassa mikään ei maistu niin ihanalta kuin oman vaimon puhki nussittu vittu mutta tämäkään ei minulle riittänyt sillä vaimoni ollessa aivan puolustuskyvyttömässä tilassa nostin hänen jalkansa koukkuun hänen vatsansa päälle ja levitin kankkuja nähdäkseni persereiän ja kyltymättömässä kiimassa tein jotain mitä en olisi ikinä uskonut tekeväni. Nautitulla alkoholilla oli varmaankin myös vaikutusta asiaan.

Samalla kun hieroin rytmikkäästi vaimoni klitorista ja työnsin sormea pilluun aloitin vaimoni ryppyreiän nuolemisen ” Ooh mitä sä teet , ooh älää , lopeta aah älä aaah ihanaa” Vaimoni valitti ja suorastaan tärisi ja alkoi kiemurtelemaan ja voihkimaan käsittelyssäni ottaen nilkoistaan kiinni ja jos mahdollista levittäen vielä entisestään persettään auki jotta minä pääsisin työstämään häntä oikein kunnolla ja minä poika se vain nuolin persettä ja sormetin pillua todella poikamaisen innokkaasti. Vaimoni rehevä perse maistui suolaiselta ja en ainakaan huomannut mitään ulosteeseen tai hajuihin viittaavaa mutta se saattoi johtua siitä että olimme saunapuhtaita. Vaimoni suusta ei tullut enää mitään selvää tunnettavaa sanaa vaan hän vain mongersi ja soperteli jotain innokkaassa käsittelyssäni. Hän vaikutti olevan taivaissa sillä niin hyvää se tuntui hänelle tekevän. Jatkoin klitoriksen hierontaa ja pillun sormetusta ja samalla toisella kädelläni levitin hieman lisää ryppyreikää ja työnsin kieleni sinne lipaisten pari kertaa , nyt tuli nenääni pieni tuoksahdus mutta se ei enää menoa haitannut ja kullinikin alkoi taas heräämään . Mutta sitten tapahtui jotain aivan ennen kokematonta kun lipaisin vielä vaimoni ryppyreikää pari kertaa vaimoni vain mongersi jotain käsittämätöntä selkä kaarella kuin paraskin voimistelija ja jotain märkää ja lämmintä lensi kasvoilleni vaimoni samalla menettäessä tajuntansa sillä niin kovan orkun hän sai.. Hätäännyin ensin ja luulin hänen saaneen jonkin kohtauksen ja virtsanneen päälleni mutta se ei ollutkaan niin. Ilmeisesti hän oli elämänsä ensimmäisen kerran kokenut naisen ejakulaation järisyttävän kovana ja menettänyt tajuntansa sen seurauksena..

Nousin ylös kulli kovana vaimoni haaravälistä ja katselin häntä. Näky oli vielä irstaampi kuin edellisellä kerralla , vaimoni makasi vieläkin nilkat korvissa peräreikä sykkien ja pillu leveänä uhkeiden rintojen valuessa sivuille veden loristessa hänen päälleen. Hain takkahuoneesta kännykkäni ja otin hänestä nopeasti pari kuvaa kännykän kameralla jotta olisi myöhemmin jotain katseltavaa ja runkattavaa komennuksilla. Olin edelleen kulli puoli tangossa mutta en jaksanut enää runkata ja vaimoni tuskin jaksaisi enää tänä yönä mitään saatikka huomenna joten otin suihkun ja pesin meidät molemmat ja kannoin nyt jo tiedottoman vaimoni sänkyymme nukkumaan. Asetin hänet kyljelleen sänkyyn vetäen peiton päällemme ja asetin vieläkin puolikovan kaluni hänen pyllyvakoonsa jos hän vaikka haluaisi aamulla vielä ennen kuin lapsemme herää vaikka vähän sitä epäilinkin.

Heräsin aamun sarastaessa lapsemme itkuun , vedin housut jalkaan ja menin katsomaan mikä on hätänä mutta tutti oli vain tippunut ja laitoin sen takaisin suuhun ja sitten Nukkumatti kutsui vielä pikkuistamme. Kävin vessassa ja sen jälkeen keittiössä juomassa. Kello näytti olevan 07:00 aamulla mutta lomaa oli vielä jäljellä joten saatoimme nukkua pidempään. Menin takaisin makuuhuoneeseen ja huomasin vaimoni menneen vessaan tarpeilleen ja varmaankin rasvaamaan paikkojaan sillä ne taisivat olla aika kipeinä. Ajattelin eilistä iltaa ja viime yötä ja kullini alkoi heräilemään. Heitin nopeasti housut tuolille ja menin alastomana odottamaan vaimoani peiton alle runkaten hieman samalla.

Meni tovi ja vaimoani ei kuulunut joten taisin torkahtaa kunnes heräsin vessan oven kolahdukseen. Oli aika hämärää ja tiesin että vaimoni ei huomaa olenko hereillä vai en niin päätin olla hiljaa ja katsoa mitä tapahtuu.
Vaimoni vaappui ovelta sängylle ja huomasin että hän oli laittanut pikkuhousut jalkaan , t-paidan päälleen, hiukset ponin hännälle ja lasit päähän kun oli käynyt vessassa ja tässä valaistuksessa hänen rehevät muotonsa tulivat hyvin esille

”No vaatteita ei kauaa tarvita” tuumasin ” Oot sä hereillä” vaimoni kysyi tullessaan viereeni peiton alle ja ottaessaan lasit pois päästään ” olen ja haluan sua” sanoin samalla kun otin hänen rinnoistaan kiinni ja aloin tarmokkaasti hieromaan niitä paidan läpi ” auh , toi sattuu , ne on aika arat kun annoit sellaiset kyydit viime yönä . Sä et oo ikinä ennen ollut tuollainen , mun pyllykin sykkii vielä ihanalla tavalla ja en oo ikinä lauennut noin, mikä suhun oikein meni , oot sä kunnossa”vaimoni kysyi samalla kun alkoi hieromaan kulliani ja huokaisi ”ihanan iso ja suonikas mutta en kyllä pysty naimaan tänään , mun paikat hajoo mutta ehkä huomenna , jooko kultsi” huokaisi vielä vaimoni ” sinun rivot juttusi ja se että työnsit sormesi mun pyllyyn sai mut ihan hulluksi ja eikö kelvannutkaan ”kysyin. ” Kelpasi mutta yllätyin vaan niin , kun olit niin kiihkeä ja hieman pervokin sillä ketään ei ole ennen nuollut mua sieltä” kujersi vaimoni ja jatkoi huokaillen kullini runkkaamista mikä tuntui todella hyvältä vaikka se olikin hieman arka öisestä sessiosta ” ai tarkoitatko persereikääsi” kysyin . Ja voisin vannoa että hämärästä huolimatta vaimoni punastui korviaan myöten ja mumisi jotain mistä en oikein saanut selvää ja sitten sanoin ”tein sen siksi koska minua himotti niin valtavasti ja rakastan sinua niin paljon”

Tämän julistukseni jälkeen vaimoni ei sanonut mitään mutta hän aloitti rytmikkään runkkauksen kahdella kädellä ja valutti taas sylkeä suonikkaan kyrpäni päälle liukasteeksi ja voi että se teki höpöä. ”Tätä kullia ei enää runkkaa kukaan muu kuin minä tai nai ja niinhän se aikoinaan Papin edessä luvattiin” sanoi vaimoni omistavasti ja nielaisi terskani suuhun edelleen runkatessa kyrpääni ja hetken imutuksen jälkeen hän työnsi yllättäen taas sormensa pyllyyni ja minulta lähti miltei heti mällit liikkeelle ” aah , nyt tulee aaaaa” sain juuri huudettua että hän ehtisi ottamaan kullini pois ihanan lämpimästä suustaan kun kyrpäni jo pumppasi viimeisetkin jäljellä olevat tipat pusseistani vaimoni suuhun ja yllätyksekseni hän nieli kaiken tyytyväisesti huokaisten ja kävi kainalooni käpertyen nukkumaan ja minä tuumasin väsyneenä ”Onko tämä tottakaan ja pitänee ostaa lisää Viskilikööriä” ja nukahdin vaimoni viereen onnellisen tyydytettynä.

Nyt tuntui menevän hyvin , silti muutamat epäilykset jäivät kummittelemaan mieleeni mutta niistä lisää myöhemmin…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu