Katsokaapa ohjelma sunnuntaina 4.10 MTV3 FAKTALTA.
"Ranskalainen dokumentti seuraa sikäläistä kansalaisjärjestöä, joka jahtaa peodfiilejä Kampodzassa. NGO:n
taistelu pervertikkoja vastaan ei ole helppoa,sillä Kampodzan lahjotut viranomaiset ovat yleensä pedo-
fiilien puolellla."
Tähänkö on tultu ? Niinkö paljon länkkäriäijien raha ja kiima painaa, että lapset uhrataan ? Kauan on puhuttu samanlaisesta niin Thaimaan kuin Aasiankin ongelmana , jossa viranomaiset, poliisi ja jopa oikeuslaitos on korruptoitunut niinkuin Thaimaassa. Mikä vastuu on näillä äijillä , kiimassaan viattomiin lapsiin sekaantuville elukoilla ? Pitäisikö tuomiot koventaa ? Kuolemantuomio ?
NGO vaanii pervoja Kampodzassa
kansalaistoiminnalla
4
707
Vastaukset
- pedot hävitykseen
Venäjä suunnittelee kemiallista kastraatiota pedofiileille. Tämä olisi paras ratkaisu myös Kampodzaan ja muuallekin Aasiaan. Onhan se nyt parempi vaihtoehto kun kuula kalloon. Jokainenhan haluaisi olla painamassa liipasimesta sellaisen paskan kalloon.
- Venäjän perässä
Pelottaako pervoja ? Kuuntelen.
- muista kumi!
Me Amaliat emme Kamposta löytäneet mitään. Nix.
Nyt me, äiti ja tytär, matkustamme ihan johonkin
muualle kuin Kampo.
Tiedä vaikka joku hyvin rasvattu uros esittelisi
Meille molemmille läpinäkyvissään elintään, aah.- pillujuttuinesi
Tota kaveria ei kannata ottaa vakavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575