Kertokaa joku miten siinä pääsee etenemään kun siinä pelin alussa se rupeaa "heitteleen niitä hanskoja sen jutun läpi"vuorotellen vasemmalta ja oikealta" ja sitä jatkuu loputtomiin pojalla on innostus mennyt koko pelistä enkä osaa itsekkään neuvoa.
Rayman 3
5.v
2250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Itselläni ei ole kyllä Xbox versio kyseisestä pelistä (PC), mutta jos neuvostani olisi apua. arkoitatkai sitä kohtaa, kun rayman seisoo hississä ja hanskoja pitää "ampua", että hissi liikkuu ? Ensin pitää tähdätä, siihen kohtaan johon hanskojen pitäisi osua, sitten pitää painaa sitä nappia, jolla rayman kulkee sivuttain (En tiedä onko Xbox versiossa) ja sitten oikealle tai vasemmalle. Sen jälkeen päästät "tulitus" napin pohjasta, mutta annat muiden näppäinten olla. Sitten taas puolelta toiselle.
TOivottavasti oli jonkin verran apua...
Sun täytyy heitellä niitä hanskoja vuoroin oikealta, vuoroin vasemmalta jo pian rakentuukin kävelysilta pylvään ympärille, mitä pitkin pääset etenemään