MIKE

Olen fani mutta miksi viimeisissä kuvissa tukka on kovinkin "rajattu" otsalta ja poskipäät ovat kuin bodarilla(botox) ?
5169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • mutta uutiseen pääsee painamalla "news" - ainakin niin kauan kunnes uutiset vaihtuu.

    Äänestä

  • Mj-fani kirjoitti:

    mutta uutiseen pääsee painamalla "news" - ainakin niin kauan kunnes uutiset vaihtuu.

    jos michaelilla oli peruukki käytössä ni voi olla että raja johtuu siitä, mut poskista en tiedä.

    Äänestä

kun en ole noita poskipäitä noteerannut mitenkään. Voihan sitä Butoxia tietysti olla naaman täydeltä, mutta kuka täällä nyt sellaiseen osaisi vastata muun kuin oman uskonsa perusteella?

Äänestä
  • nuo piirteet ainakin osittain. Ruumiinavaustietojen mukaanhan hän oli kaljuuntumassa (whatever that means) ja muutenkin pitänyt peruukkia jo vaikka kuinka pitkään, mikä selittää hiusrajan. Posket olivat lommolla jo jonkin aikaa, mutta se saattoi johtua laihtumisestakin. Tosin naamaa oli leikelty niin usein, että on vaikea sanoa mitään varmaksi. Ainahan hänellä on ollut vahvat poskipäät (vaikkei sentään yhtä vahvat kuin Jermainella), mutta nuo lommoposket olivat aika hurjannäköiset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarne kirjoitti:

Olen fani mutta miksi viimeisissä kuvissa tukka on kovinkin "rajattu" otsalta ja poskipäät ovat kuin bodarilla(botox) ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu