Windows Mail

Mistähän johtuu, kun lähetän postia niin se ei lähde ennenkuin suljen postilootan ja avaan uudestaan. Se näkyy lähtevis vaan. Ei viitsis aina sulkea ja avata mailia,kun lähetän postia. Käyttis on W-Vista home premiumm.
1108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mikä liittymä, eli operaattori on kyseessä. Kerropas se niin voin auttaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meilmail kirjoitti:

Mistähän johtuu, kun lähetän postia niin se ei lähde ennenkuin suljen postilootan ja avaan uudestaan. Se näkyy lähtevis vaan. Ei viitsis aina sulkea ja avata mailia,kun lähetän postia. Käyttis on W-Vista home premiumm.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu