Eka kerta teltassa(2tyttöä)

-Minevaa

Olin óllut ihastunut jo kauan ystävääni Emmaan(nimet muutettu).
Yksi päivä hän sanoi rakastavansa minua, ja aloimme olemaan yhdessä.

Oli kesäkuun puoliväli. Olin päässyt Emmalle yöksi, ja koska oli lämmin ilta, päätimme mennä nukkumaan telttaan. No, siinähän ei kauaan kestänyt kun jo suutelimme intohimoisesti.
Emma alkoi hyväillä rintojani ja inisin mielihyvästä. Hän veti paidan päältäni ja nuoli kovettuneita nännejäni.
Samalla hän ujutti kätensä vakooni ja hieroi hellästi.

Aloin täristä ja huohottaa hiljaa, niin hyvältä se tuntui. Sitten hän innostui liikaa ja työntyi sisään alushousuni läpi ja sai minut parkaisemaan. Anteeksi pyydellen Emma riisui alkkarini pois ja alkoi hieroa uudelleen vakoani. Ja varovasti hän työnsi sormensa sisälleni. Enään se ei sattunut, vaan jännityin ja päästin tukahtuneen voihkaisun.

Emma alkoi rytmikkäästi hieromisen ja sisään-ulos työntämisen ja tunsin kiihottuvani enemmän. Suutelin hänen huuliaan ja hieroin tämän rintoja. Emma voihkaisi ja sanoi haluavansa ántaa minulle niin paljon. Ja niin hän tekikin, sillä hänen ihanat sormensa veivät minut nautinnon huipulle kolme kertaa.

Olemma vieläkin yhessä, ja tämä oli tositarina...

2

13358

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LizzaX

      Huikaisevan kaunista.lisääääääääääääääää

      • teltassa :D

        no me pyöritään yhessä ja aina ku ollaan yötä toistemme luona nii leikitää *raiskausleikkejä* eli sidotaan toinen kiinni ja käsiraudat käsiin. tuon tyylistä meillä :D suihinottoa muttei dildoa vielä, ei ole D:


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      393
      1018
    2. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      300
      939
    3. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      895
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      78
      761
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      78
      742
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      736
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      665
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      656
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      641
    10. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      39
      630
    Aihe