Eka kerta teltassa(2tyttöä)

-Minevaa

Olin óllut ihastunut jo kauan ystävääni Emmaan(nimet muutettu).
Yksi päivä hän sanoi rakastavansa minua, ja aloimme olemaan yhdessä.

Oli kesäkuun puoliväli. Olin päässyt Emmalle yöksi, ja koska oli lämmin ilta, päätimme mennä nukkumaan telttaan. No, siinähän ei kauaan kestänyt kun jo suutelimme intohimoisesti.
Emma alkoi hyväillä rintojani ja inisin mielihyvästä. Hän veti paidan päältäni ja nuoli kovettuneita nännejäni.
Samalla hän ujutti kätensä vakooni ja hieroi hellästi.

Aloin täristä ja huohottaa hiljaa, niin hyvältä se tuntui. Sitten hän innostui liikaa ja työntyi sisään alushousuni läpi ja sai minut parkaisemaan. Anteeksi pyydellen Emma riisui alkkarini pois ja alkoi hieroa uudelleen vakoani. Ja varovasti hän työnsi sormensa sisälleni. Enään se ei sattunut, vaan jännityin ja päästin tukahtuneen voihkaisun.

Emma alkoi rytmikkäästi hieromisen ja sisään-ulos työntämisen ja tunsin kiihottuvani enemmän. Suutelin hänen huuliaan ja hieroin tämän rintoja. Emma voihkaisi ja sanoi haluavansa ántaa minulle niin paljon. Ja niin hän tekikin, sillä hänen ihanat sormensa veivät minut nautinnon huipulle kolme kertaa.

Olemma vieläkin yhessä, ja tämä oli tositarina...

2

13171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LizzaX

      Huikaisevan kaunista.lisääääääääääääääää

      • teltassa :D

        no me pyöritään yhessä ja aina ku ollaan yötä toistemme luona nii leikitää *raiskausleikkejä* eli sidotaan toinen kiinni ja käsiraudat käsiin. tuon tyylistä meillä :D suihinottoa muttei dildoa vielä, ei ole D:


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      86
      5371
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      74
      4709
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      131
      4670
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      370
      2114
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      95
      1733
    6. 99
      1617
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      257
      1507
    8. 351
      1206
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      58
      1034
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      1021
    Aihe