moi

moi
kertoisin vaan että kannattaa lukea
Anthony Horowitzin kirjoja, ne on tosi hyviä...
Voiko joku antaa jotain kirjavinkkejä?
1160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun kirja vinkki olisi vaan joillekkin lukutoukille et kannattaa lukee Kun isä sai siivet ja sen jatko osa Austraasian viimeiset lapset
Ne on jänniä ja kivoja kirjoja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minävaan kirjoitti:

moi
kertoisin vaan että kannattaa lukea
Anthony Horowitzin kirjoja, ne on tosi hyviä...
Voiko joku antaa jotain kirjavinkkejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu