SURUADRESSI

KUINKA NÄIN VOIDAAN TOIMIA,SUVUSSANI ON 7 KUOLLUT SYÖPÄÄN JA NYT 3 SAIRASTAA SYÖPÄÄ ITSE MUKAAN LUKIEN OLEMME TUKENEET SYÖPÄYHDISYSTÄ MUTTA EMME MISSÄÄN VAIHEESSA OLE HALUNNEET RAHOJA POLITIIKKAAN,NÄISTÄ RAHOISTA ITSE TOIVOIN ETTÄ NE MENEE LASTEN SYÖVÄN HOITOON,KUINKA KEHTAATTE POLIITIKOT OTTAA NÄITÄ RAHOJA VASTAAN,EIKÖ MILLÄÄN ENÄÄ OLE VÄLIÄ.
6770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Otan osaa, itselläkin juuri kaksi sisarusta ollut syöpäleikkauksessa.......vetää vakavaksi itelläki.

Äänestä

Näin se vaan keskustapuolue kumppaneineen toimii: Maaseudun Kukkaisrahasto on imenyt osuutensa adresseista syöpäyhdistysten lisäksi mm Unicef:lta, Mannerheimin lastensuojeluliitolta, Plan:lta jne!!!!!

Äänestä

kaikki, joka centti takaisin sinne mihin ne kuulluu!!! hyi helvetti keskusta ja muut politiikot.

Äänestä

Politiikka nyky päivänä on ihan silmään pissaamista! Kaikkia huijataan ja kaikki huijaa!! en ole kolmeen vuoteen äänestäny muutakuin huvin vuoksi!!! Ihme touhua!!!! Tässä yhtenäpäivänä ostin Helsingin sanomat ja avasin lehden.... KUUSI!!! kyllä 6!!!! juttua MATTI VANHASESTA!!!!

Se on niiiin kuiva jätkä että eis sitä jaksa kukaan! Lähtis eläkkeelle!!

Äänestä
  • nuoren ihmisen jolla oli pieni lapsi... voimia kaikille asian kanssa painiville !!

    Äänestä

  • tt406 kirjoitti:

    nuoren ihmisen jolla oli pieni lapsi... voimia kaikille asian kanssa painiville !!

    Näitä vaaliraha sotkuja on alettu tutkimaan,toivottavasti selviää ja rahat palautetaan sinne mihin ne kuuluukin,usko poliitikkoihin ja tekemisiin on kyllä mennyt niin häikäilemätöntä tukien ottaminen on ollut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SYTOSTAATTI kirjoitti:

KUINKA NÄIN VOIDAAN TOIMIA,SUVUSSANI ON 7 KUOLLUT SYÖPÄÄN JA NYT 3 SAIRASTAA SYÖPÄÄ ITSE MUKAAN LUKIEN OLEMME TUKENEET SYÖPÄYHDISYSTÄ MUTTA EMME MISSÄÄN VAIHEESSA OLE HALUNNEET RAHOJA POLITIIKKAAN,NÄISTÄ RAHOISTA ITSE TOIVOIN ETTÄ NE MENEE LASTEN SYÖVÄN HOITOON,KUINKA KEHTAATTE POLIITIKOT OTTAA NÄITÄ RAHOJA VASTAAN,EIKÖ MILLÄÄN ENÄÄ OLE VÄLIÄ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu