Ilkeä pikku paska. Neidille kaikki ihmiset pitää olla samanlaisia kuin hän itse, sitten tulee toimeen
Muuten, karseen näköisiä nuo tatuoinnit, tyylikkäämpiä olivat voineet olla.
Muuten, karseen näköisiä nuo tatuoinnit, tyylikkäämpiä olivat voineet olla.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Myötähäpeää tunsin illalla kun Justiina rukoili bileitä. Ihan kädet ristissä. Justiina on niin vastenmielinen hihityksineen ja hilipriineineen että ihan pahaa tekee. Ihasuminen Samiin loistaa kilometrien päähän. Huvittavaa oli kattoa sitä hivuttautumista, että pääsisi Samia ihan liki sängyssä. YÖK! Toivottavasti on äänestyksessä ensi viikolla.
täsy paska, ei hyväksy normaaleja olleenkaan. kaikkien pitäisi olla punk ääliöitä että kelpaa justiinalle.
piiskaa pitäisi antaa nenäkkäälle justiinalle.
Justiina kalastelee Ninofanien ääniä hortoilemalla aamutakissa ja viljelemällä alapään sanoja. Törrrkee suustaan ja tavoiltaan
Toivottavasti slummista voittaa Päälikyyden silloin pinkki pään loppu häämötää epämielyttävä käyttäytyminen puukottaja valehtelija törkyinen täi raapia
Voi mikä kanarialintu paratiisin lensi ei kanata arvostella muita katsois peiliin
HYI KAUHEE TON JUSTIINAN VENYTETTYJÄ KORVIA! JA MUUTENKIN YÖK!!!
Eniten siinä ärsyttää tuo prinsessamainen tekopirteys, koko ajan kuin joku jakomieliavain, lärvi levällään.
ja keimailee.. hyi h*..
Ton justiinan tatuoinnit, venytetyt korvat ja hiukset tekee siitä todella vastenmielisen naisen! Luonteeltaankin kaksinaamainen!
joka toinen sana alkaa veellä,tosi kiva kuunnella. Viel noi tatskat päälle et huh huh järjen käyttö sallittu lisäksi huono tatskari joka on pilannut hyvää kuvaa.
sekä ulkonäöltään että luonteeltaan.
ihan kun suoraan värityskirjasta, siis ihan hirveä.
Kauheeta katteltavaa Justiinan hiukset ja tatskat, parempiakin tatskoja nähty..kälättäjä on
Ei sillä väliä minkä näköinen eukko on, mutta kun esittää jotain pirtsakkaa pikkumyytä mutta onkin päiväkirjahuoneessa ihan kamala toisten jyrääjä. Todella junttia.
Ihmettelen miten noin nuori voi olla noin paha ihan vain huvikseen
on päättänyt vihata Kätliniä vaikka Kätlin kohtelee Justiinaa ystävällisesti , Justiina on myös päättänyt dissata Kätliniä ja on saanut Samin ja Minnankin mukaansa kieroihin puuhiinsa .Ällöttävää tämä Justiinan höhötys virne naamalla ,nauraen kertoi miten hän on kohdellut eläimiä hirvittää.
Jos Sami erehtyy menemään "rva Puupään" kanssa sviittiin niin kyllä romahtaa herran imago. Miinuksia ropisee taatusti, nyt jo taso Samilla laskenut.
vittu sitä vittu tätä....
Oksettaa koko ihminen!!!
että tule oksennus.grrrrr
oikee haiseva mätäpaise.
Sillä päähän Kätsyä, sitten Jusulla Sami.