suomalaisen F1-kansan

4 suosituinta sanaa

jos
jos
jos
jos
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se johtuu siitä että kaikki suomalaiset ovat verstappen faneja.

Äänestä

suomalaisen F1-kansan

JOSS JOSS, VÄITÄN ETTÄ JOS SUMILLA EI OLISI KOSLA KESTÄNYT JA KIMILLÄ JA MIKALLA OLISI KOSLA KESTÄNYT , NIIN SUMILLA EHKÄ 3 MM, HÄKÄLLÄ 3-4 MM-KIMILLÄ EHKÄ, 3 MM., NO OLISIKO SUMI ENÄÄ ANTISANKARTI?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jossittelija. kirjoitti:

4 suosituinta sanaa

jos
jos
jos
jos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu